0

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter, Telegram, Google News


Zindelik ve Canlılık İçin Antrenman & Egzersiz Planı

Kısa Açıklama:
Daha zinde ve daha canlı hissetmek için yapmanız gereken haftalık antrenman planı.


Yayıncı:


Kursun Detaylı Açıklaması:

Modern yaşam koşullarında hareketsiz kaldığını ve bu hareketsizlik sonucunda cansızlaştığını ve enerjinin düştüğünü biliyorum. Sana bu konuda yardımcı olmak için tamamen ücretsiz, kısa, anlaşılır ve etkili bir eğitim oluşturdum. Bu eğitim içerisinde neler var?

Haftalık Antrenman Planı

Oluşturduğum haftalık planı, zinde ve canlı kalmak için ömür boyu kullanabilirsin. Haftalık plan içerisinde, kaslarının kuvvetini ve tonusunu koruyabilmen için kuvvetlendirici antrenmanlar ve dolaşım sistemini güçlendirmek için kardiyo planlamaları bulunmaktadır. İçerisinde bulunan egzersizlerin farklı zorluk seviyeleri sayesinde, seviyen ilerledikçe daha zor egzersizlere geçebilirsin, bu sayede zamanı geçmeyen bir plan olduğunu söyleyebilirim.

Amaç Tamamen Tükenmek Değil

Haftalık planın amacı seni tamamen tüketmek değil, aksine enerjini zamanla yükseltmek ve canlılğını arttırmaktır. Bu yüzden antrenman planı kas gelişimi, zayıflama veya yağ yakma amacı gütmez.

Bu antrenman planının amacı, enerjini ve canlılığını arttırmak için yeterli dozda egzersiz yapabilmendir.

Isınma ve Soğuma

Isınma ve soğuma bölümünde planladığım özel seriler sayesinde, eklemlerinin mobilitesi artarken, kaslarının esnekliği gelişecektir. Bu sayede günlük işlerini daha az enerji harcayarak yapabileceksin. Kardiyo ve kuvvet antrenmanları sayesinde vücudun enerjiyi daha verimli kullanmayı öğrenecek.

Her zaman zinde ve enerjik olman dileğiyle.

Umut Varol


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.