0

Kısa Açıklama: React.Js ile Web Uygulamalarınızı bir adım ileri taşıyın.


Yayıncı: Mehmet Ali Fırat


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu eğitim serisinde birazcık HTML, o kadar olmasa da CSS ve eser miktarda JavaScript bilgisine sahip olan, mevcut bilgileri ile yeni teknolojilerden biri olan React.js frameworkünü öğrenip daha hızlı ve efektif uygulama arayüzleri geliştirmek isteyen ama nereden başlaması gerektiğini bilmeyen ya da tekrar tekrar To-Do uygulaması yapmaktan sıkılmış kişiler için hazırlanmıştır.

Eğitim serisi boyunda iki farklı uygulama geliştirerek React’ın temellerini öğreneceğiz. Daha sonra bu öğrendiğimiz temellerin üzerine gelişmiş yardımcı kütüphanelerden olan ve durum(state) yönetimini kolaylaştıran ama ilk başta anlaşılması bir miktar güç olan Redux kütüphanesi hakkında konuşup projelerimizde kullanacağız ve bu sayede ileri seviye react uygulama geliştirebilecek seviyeye gelmiş olacağız.

Eğitim serisi boyunca videoları kısa ve anlaşılır tutmaya özen gösterdim ki umarım izlerken sıkılmazsınız ve kafa karışıklığı olmaz. Projeler ile ilgili yazdığım her kodu, özellikle de kritik olan kısımları, kayıt esnasında yazmaya çalıştım. Böylelikle umuyorum ki benimle birlikte siz de kodlarınızı yazarken çalışması gereken anda projeniz çalışır ve motivasyon kaybı yaşamazsınız.

Sözü daha fazla uzatmadan;
İyi Seyirler, İyi dersler!


Bu kurs kimler için uygun:

React öğrenmeyi amaçlayan.
Front-End teknolojilere meraklı.
ReatJs ve Redux öğrenmeyi amaçlayan ama nereden başlayacağını bilemeyen, yolun başındaki kişiler.


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.