0

Kısa Açıklama: Yazılım hakkında merak ettikleriniz bu eğitim serisinde


Yayıncı: Abdullah Yakut, Yazılım Yolcusu


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu kursa sizlerde yazılım hakkında merak ettiklerini en güzel şekilde öğrenebileceksiniz. Eğitim boyunca yazılımda nelere dikkat etmelisiniz, nelerden uzak durmalısınız, piyasada  nasıl daha uzun süre kalabilirsiniz, sektörde nasıl başarılı olursunuz, yazılıma başlamadan önce neleri bilmeniz gerekir, en iyi ve en kısa nasıl öğrenebilirsiniz , en sonunda proje geliştirme ve projelerde başarılı olma konusunda konuştuk. Bildiğim bir çok konuyu elimden geldikçe size anlatmaya çalıştım. Eğitim serisini sizlerde sonuna kadar izlerseniz sektördeki karşılaşacağınız bir çok şeyi şimdiden göreceksiniz.  O yüzden hemen çayınızı alın ve bu eğitim serisine geç kalmadan başlayın. İleride e-ticaret sitesi yapımı, stok proğramı yapımı, gibi bir çok projeyle daha bu platformda sizlerle olacağım.


Bu kurs kimler için uygun:
Yazılıma başlamak isteyenler
Yazılım piyasasını merak edenler
Yazılımda nasıl iş bulacaklarını merak edenler


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.