0

Kısa Açıklama:
Mutluluğu veya Başarıyı Herkes Yaşayabilir Ama Herkes Anlatamaz


Yayıncı:
Yusuf Koçak


Kursun Detaylı Açıklaması:

Mutluluk ve Başarı yolunda ilerleyen insanlar, bunları hakkıyla yaşıyor olabilir. Ama bu durum bunları çok iyi anlatabilecekleri anlamına gelmez. Hatta, pek çok başarılı insan, başarısının sebebini dahi bilmez. Örneğin, çok zengin bir kişiye nasıl zengin olduğu, neden zengin olduğu sorulduğunda vereceği cevap çoğu zaman tatmin edici değildir. Çünkü başkalarının hikayelerine benzemeyen özelliklerdedir. Bu bilgi, zenginliğin sırrını size vermez. Ama, zengin olmasa da bunun nasıl olabildiğini bilen birileri olabilir. Bilmek ise beceriden farklıdır. Zengin olmak bir beceri işidir (kısmen). Sadece bilme işi değil! Dolayısıyla, bilenle bilmeyen bir olmaz! Yapanla yapmayan da bir olmaz! Bu eğitimler, uzun yıllara dayanan hayat tecrübelerinin ve sahip olunan bilgilerin sonucunda sizlere ulaştırılmaktadır. Burada anlatılan konuların bir çoğunda Yaşam Koçu Yusuf Koçak bizzat kaynak kişidir. Kaynaktan su içmek ise mükemmel bir deneyimdir.


Bu kurs kimler için uygun:

  • Hayatta mutluluk ve başarı isteyen herkes…
  • Ciddi Aile Sorunları Yaşayanlar
  • Aile Şirketi Sorunu Olanlar
  • Evlilikte Ciddi Sorunları Olanlar
  • Hep Kayba ve Zarara Uğrayanlar
  • Zengin Olmak İsteyenler
  • Kadınları Anlamak İsteyen Erkekler
  • İlişkileri Yüzünden Mutsuz Olan Kadınlar
  • Vb Durumlar…


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.