0

Kısa Açıklama: ‘WordPress Eğitim seti ile sizde Sıfırdan – İleri düzey tüm WordPress sistemine hakim olabileceksiniz. Hemen şimdi öğren!


Yayıncı: Dopinger TR – Halil İbrahim Er


Kursun Detaylı Açıklaması:

 

WordPress Eğitimi Nedir?

WordPress Eğitimi Nedir?  Ücretsiz wordpress eğitimi ile size 0’dan ileri düzey wordpress öğreteceğiz. WordPress eğitimi wordpress kurma, kullanma ve tema kurulumlarını öğretmek için tasarlanmıştır. WordPress eğitimi Halil İbrahim ER tarafından online olarak yapılır. WordPress öğrenmek için ihtiyacınız olan tüm video dersleri bu bölümde bulabilirsiniz. Dünya’nın en çok tercih edilen CMS yani içerik yönetim sistemi WordPress’i baştan sona öğrenin. WordPress kurulumu, WordPress temelleri, WordPress SEO, WordPress eklentileri, WordPress tema tasarımı gibi ihtiyacınız olan her konuda kendinizi geliştirebilirsiniz.

WordPress Eğitim Setimizde Neler Var?

Sizlere ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz WordPress eğitim setimizde, temelden başlayarak zirveye kadar uzanan bir yolculuk yer alıyor. İlk videolarımız da daha WordPress’in ne olduğundan bahsederken son videolarımıza kadar başarılı bir şekilde izlediğinizde bu konuda yetkin ve bilgi sahibi birisi olabilirsiniz. İçerik bazında bakacak olursa WordPress eğitim setimizde temel olarak şu konular işlenmektedir;

  • Açılış
  • WordPress Nasıl Kurulur
  • Domain – Hosting Satın Alımı ve Bağlantı İşlemleri
  • Uygun Temayı Bulmak & Tema Kurmak & Tema Özelleştirmek
  • WordPress Panelinde Yer Alan Seçeneklerin İncelenmesi
  • Webmaster Tools Araçları Kayıt İşlemi ve Kullanım Rehberi
  • WordPress Kullanımınızı Kolaylaştırmak Adına Gerekli Eklentiler
  • SEO Odaklı Çalışmalar ve Kurulması Gereken Temel Eklentiler
  • Genel Olarak İşinize Yarayabilecek İpuçları

WordPress eğitim seti ile Tema yapımına full türkçe anlatım ile ulaşabileceksiniz. Videoların haricinde düzenli olarak gelen Online ödevler ile de konuyu tam anlamıyla pekiştirebileceksiniz. Profesyonel bir WordPress eğitim seti ile karşınızdayız.


Bu kurs kimler için uygun:

WordPress’e Merak Duyan Kişiler
Sıfırdan web sitesi kurmak isteyenler
WordPress Eklentileri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmak isteyenler
Web site güvenlik ayarlarını öğrenmek isteyenler
SEO uyumlu ve kullanıcı odaklı içerik nasıl yazılır bilgi sahibi olmak isteyen kişiler


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.