0

Kısa Açıklama: Kısa sürede web sitesi yapalım


Yayıncı: Muhammet Candaş


Kursun Detaylı Açıklaması:

Merhaba, bu zamanda web sitesi oluşturmak oldukça kolaydır. Ya içini doldurmak. Web sitesi yapmadan önce yapmanız gerekenlerin bilgisayarla hiç alakası yoktur. Öncelikle bir fikre ihtiyacınız var. Durun uzman olmadığınız bir alanda fikir üretemezsiniz. Fikirden önce bilgi gerekli hangi işte uzman iseniz o işte fikir üretebilirsiniz. Peki ya bilgi sahibi nasıl olunur. Araştırarak, deneyerek ve gözlem yaparak. Aksi halde yapacağınız internet sitesi sizin iletişim bilgilerinizden saçma sapan misyon, vizyon bilgilerinden ve çektiğiniz ya da internetten bulduğunuz bir kaç fotoğraftan oluşur. Sonra google da neden çıkmıyorum diye düşünmeye başlarsınız.

Biliyorsunuz ülkemizde fikir bilgiden önce gelir o kadar çok çöp site var ki inanamazsınız.

Peki ne yapmalıyım. Önce digital ortamda ne işiniz var. Onu cevaplayın…

Kendinizi mi tanıtacaksınız?

Bir firmanız var onu mu tanıtacaksınız?

Bir fikriniz var onu mu tanıtacaksınız?

Geziyorsunuz diyelim fotoğraflarınızı mı paylaşacaksınız. (İnstagram var dı yetmedi mi)

Araştırmalarınız var onları mı paylaşacaksınız ( Türkiye de bilgisini paylaşan az. Youtube da paylaşıp hemen zengin mi olunuyor 🙂 )

Ya da ben başlayayım havam olsun mu diyorsunuz …. daha neler neler…

İşin esprisi bir yana digital ortamda olmalıyız ama NASIL bunun cevabını arıyoruz.


[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/web-sitesi-yapalim/”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.