0

Kısa Açıklama: Unity ile yapay zekanın ne olduğunu ve nasıl yapıldığını öğreneceksin.


Yayıncı: Olcay kalyoncuoğlu


Kursun Detaylı Açıklaması:

“Bu eğitimin devamı niteliğinde “UNİTY İLE YAPAY ZEKAYI ÖĞREN 2″  eğitimini yayınladım. Bu eğitimden sonra, o eğitimi de izleyebilirsin.”

Bu eğitim ücretsiz olarak yayınlanmaktadır ve Udemy’nin  kararı neticesinde ücretsiz eğitimlerin toplam video uzunluğu maksimum 2 SAAT olmaktadır. O sebeple bu süreyi iyi kullanarak, gerekli tüm detayları ve örnekleri yapmaya çalışacağız. Eğitimi izlerken, biraz biliyorsanız aklınıza   “Şöyle olsaydı” “Şu yöntem yapılsaydı” gibi düşünceler gelebilir. Unity’de her yapılan işlemin en az 2-3 adet farklı yapılabilme yöntemi vardır, bunların hepsini bildiğimi  ve  eğitim süresinin kısıtlı olduğunu lütfen unutmamanı rica ediyorum.

Unity programını daha önce kullanmadıysan ve bilgin yok ise bu eğitim sana fayda sağlamayacaktır ama fikir olması açısından keyifle izleyebilirsin. Yukarıda da belirttiğim gibi süre kısıtlı olduğu için bazı şeylerin bilindiğini varsayarak anlatım yapacağım.

Gelecek talepler doğrultusunda, bu yapay zeka eğitiminin devamı niteliğinde bir ücretsiz eğitim daha yayınlayabilirim. Tabi bunu gelecek talepler  belirleyecektir. Keyifli izlemeler.

Bunların yanı sıra çok büyük, en az 100 saat sürecek unity eğitimi hazırlamayı planlıyorum. Bunu da siz değerli öğrencilerin talepleri belirleyecektir.


Bu kurs kimler için uygun:
Müzik Yapmaya Meraklı Herkes

[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/unity-ile-yapay-zekayi-ogren/”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.