0

Kısa Açıklama:Unity ile yapay zekanın ne olduğunu ve nasıl yapıldığını öğreneceksin.


Yayıncı: Olcay kalyoncuoğlu


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu devam niteliğinde bir eğitimdir, bu eğitime başlamadan önce profilimde bulunan UNİTY İLE YAPAY ZEKAYI ÖĞREN  eğitimimi alarak onu izlemeni ve daha sonra bu eğitime başlamanı tavsiye ederim.

Bu eğitim ücretsiz olarak yayınlanmaktadır ve Udemy’nin  kararı neticesinde ücretsiz eğitimlerin toplam video uzunluğu maksimum 2 SAAT olmaktadır. O sebeple bu süreyi iyi kullanarak, gerekli tüm detayları ve örnekleri yapmaya çalışacağız. Eğitimi izlerken, biraz biliyorsanız aklınıza   “Şöyle olsaydı” “Şu yöntem yapılsaydı” gibi düşünceler gelebilir. Unity’de her yapılan işlemin en az 2-3 adet farklı yapılabilme yöntemi vardır, bunların hepsini bildiğimi  ve  eğitim süresinin kısıtlı olduğunu lütfen unutmamanı rica ediyorum.

Unity programını daha önce kullanmadıysan ve bilgin yok ise bu eğitim sana fayda sağlamayacaktır ama fikir olması açısından keyifle izleyebilirsin. Yukarıda da belirttiğim gibi süre kısıtlı olduğu için bazı şeylerin bilindiğini varsayarak anlatım yapacağım.

Bunların yanı sıra çok büyük, en az 100 saat sürecek unity eğitimi hazırlamayı planlıyorum. Bunu da siz değerli öğrencilerin talepleri belirleyecektir. 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları için bizi takip etmeye devam edin.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.