0

Kısa Açıklama: 2D Animasyon, Oyun Geliştirme


Yayıncı: Yusuf Göçmen


Kursun Detaylı Açıklaması:

Unity ile 2D rigleme ve animasyon öğrenerek dilediğiniz 2 boyutlu resme hareket verin. İhtiyacınız olan tek şey bilgisayarınızda Unity yüklü olması!  Bu kurs sayesinde oyununuzda ki canavarlara, karakterlerinize, çeşitli objelerinize dilediğiniz gibi animasyon verebileceksiniz. 1 saat kadar kısa süren bu kurs sonunda Unity üzerinde rigleme ve animasyona dair ihtiyacınız olan her şeyi öğrenmiş olacaksınız. 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.