0
1 share

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Veri Bilimi için Python ( Python for Data Science )

Kısa Açıklama:
Veri Bilimi,Makine Öğrenmesi ve Derin Öğrenmede :NumPy,Pandas ve Matplotlib Kütüphaneleri


Yayıncı:
Engin Bozaba


Kursun Detaylı Açıklaması:

Merhaba,

Veri bilimi,yapaya zeka,makine öğrenmesi ve veri madenciliğinde veriyi istenilen hale getirmekte sıkıntı mı yaşıyorsun ?O zaman doğru adrestesin.

Bu kurs, hiç bilmeyen ve yeni başlayan birisinin veri biliminde çok sıkıntı yaşadığı konu olan veri hazırlama ve uygun bir şekle getirme sürecini hızlandırarak uzman seviyesine çıkarma hedefinde.Her bir bölümde  zengin içerikler ile farklı yetenekler kazandırılarak veri bilimi için uygun bir alt yapı oluşturulacaktır.Ayrıca güncel ve popüler olan yapaya zeka,makine öğrenmesi ve veri madenciliğinde de kullanabileceğiniz yetenekleriniz olacak.

Kurs kapsamında NumPy,Pandas ve Matplotlib Kütüphaneleri gösterilecektir. NumPy ile bilimsel hesaplamalarınızı ,Pandas ile Veri  Manipülasyonu ve Matplotlib ile veri görselleştirmesini yapacaksınız..Ders işleyişi ise oluşturduğum özel notlar ile bu notlar size hem zamanınızdan kar hem de elinizin altında  her zaman bakabileceğiniz bir ek kaynak olacak.

Bir kursdan daha fazlası….

Kolay Gelsin,

Engin Bozaba


Kursu Al
Buraya Tıkla


Kitap tavsiyeleri

Kısa Açıklama:
Mutlaka okumanız gereken 100 kitap!


Yayıncı:
Alp Timuçin Koçak


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları,Ufuk açıcı, okuyucuyu sayfaları arasında kaybettirecek kadar düşüncel veya duygusal ağırlığa sahip, sizi düşünmeye itecek olan birbirinden farklı ve renkli 100 kitap tavsiyesinde bulunuyorum. Gerçek ve kurgu tipinde, tarihsel ve felsefi, dini ve edebi roman türünde bu güne dek okuduğum ve hayatımda izler bırakmış olan kitapları, sizlere sunduğum bu ücretsiz eğitim ile aktarmaya çalıştım. Güzel ülkemin güzel insanlarına bir nebze olsun faydam olursa, bundan derin mutluluk duyarım. Saygı ve sevgilerimi sunarım, Alp Timuçin Koçak


Kursu Al
Buraya Tıkla


MBLOCK İLE BLOK TABANLI KODLAMA ÖĞRENİYORUM

Kısa Açıklama:
Mblock programını tanıyıp, yeni proje ve fikirlerinizi oluşturmakta kullanmaya hazır olun!


Yayıncı:
SEVİLAY AKŞAN


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bildiğiniz gibi, robotik kodlama alanı günümüzde herkesin ilgisini çekebilecek düzeyde hayatımıza yerleşmiş bulunmakta.

Sizler de robotik kodlama alanına ilgi duymuş veya iş/konum gereği öğrenme ihtiyacı hissediyor olabilirsiniz.

Kullanacağımız mBlock programı scratch arayüzü ile neredeyse aynı özelliklere sahiptir.

Mblock ile neler mi yapabilirsiniz:

*Animasyonlar oluşturabilir,

*Oyunlar kurgulayabilir,

*Arduino, Mbot vb. robot kollarını kodlayarak fikirlerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Hayatın Kapılarını Arala!

Kısa Açıklama:

Gündelik sıkça karşılaştığınız ve insanlarla aranızdaki iletişimden kaynaklanan problemlerin, üstesinden geleceksiniz.

Yayıncı:
Mertcan Sezer


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları,Bu kurs kişinin önce kendine sonra çevresindeki kişilere bir Yaşam Koçu gibi uygulayabileceği teknik ve taktikleri barındırmaktadır. Kendimizdeki sorunları ve düzeltilmesi gereken yerleri birlikte bulup çözeceğiz. Söylediğimiz sözlerden tutunda nasıl durduğumuza, nasıl nefes aldığımıza kadar yaptığımız her şey hem kendi hayat kalitemizi belirliyor hemde çevremizdeki kişilerle diyaloğumuzu etkiliyor. Sakın ”Ben değişsem ne olur karşımdaki kişi aynı” demeyin. Çünkü her şeyin başı sizsiniz. Sizin yaşamak istediğiniz hayatı yada iletişim biçimini sizden başkası kontrol edemez. Biz bu gibi problemleri bütün hayatımıza genellediğimiz zaman yaşantı biçimimizden sıkılan, olduğumuz evden veya şehirden bunalan, görüp görebildiği bütün sorun ve belaların sadece bizim başımıza geliyormuş gibi hisseden bireyler oluyoruz. Beynimiz bu gibi durumlarda “kaç kurtul” yapmak ister. Bizler bunun yerine kaçmadan sorunları çözmeye odaklanmalıyız. Bu sorunları nasıl çözeceğimizi, yeni bir bakış açısını ve üstesinden gelmek için yöntemleri öğreneceğiz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0
1 share

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.