0

Ücretsiz Udemy Kurslar

ADOBE PREMIERE PRO CC TEMEL ARAÇ VE TEKNİKLERİ

Kısa Açıklama:
Video Düzenleme ve Oluşturma


Yayıncı:
Penta Teknoloji


Kursun Detaylı Açıklaması:

Adobe Premiere Pro CC; film, TV ve web için önde gelen video düzenleme yazılımıdır. Güçlü yaratıcı araçlar, diğer Adobe uygulamalarıyla entegrasyon olanağı ve Adobe Sensei’nin gücü sayesinde sorunsuz ve bağlı bir iş akışı içerisinde hızlıca etkileyici işler ortaya çıkarmanızı sağlar. Film,Dizi,Reklam ve Web reklamcıları için çekiminizi istediğiniz kalitede ve farklı türlerde çıktı alarak yayınlayabilirsiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


ADOBE ILLUSTRATOR CC TEMEL ARAÇ VE TEKNİKLERİ

Kısa Açıklama:
Sektörde bir standart haline gelmiş vektör grafiği yazılımı; baskı, web, video ve mobil için içerikler üretebilirsiniz.


Yayıncı:
Penta Teknoloji


Kursun Detaylı Açıklaması:

Milyonlarca tasarımcı ve sanatçı Illustrator’yi kullanarak web simgelerinden ürün ambalajlarına, kitap illüstrasyonlarından reklam panolarına kadar her türlü içeriği oluşturuyor. Basit şekilleri ve renkleri modern logolara, simgelere ve grafiklere dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm çizim araçlarına sahip olun. Illustrator vektör tabanlı bir yazılımdır, bu sayede boyutları mobil ekranlara göre küçültülüp reklam panolarına göre büyütülebilir ancak her zaman canlı ve mükemmel görünür. Bu mükemmel yazım araçlarıyla bir şirketin adını logoya ekleyin, el ilanları oluşturun veya bir web sitesinin tasarım taslağını hazırlayın. Efektler ekleyerek, stilleri yöneterek ve birbirinden farklı karakterleri düzenleyerek mesajlarınızı mükemmel şekilde ifade eden tipografik tasarımlar oluşturun.


Kursu Al
Buraya Tıkla


ADOBE ACROBAT PRO DC TEMEL ARAÇLAR VE TEKNİKLER

Kısa Açıklama:
Her aygıtta, her an ve her yerde kullanılabilen, iş birliğine en uygun PDF aracı.


Yayıncı:
Penta Teknoloji


Kursun Detaylı Açıklaması:

En yeni Acrobat yazılımı, nerede ve hangi aygıtta çalışırsanız çalışın, bağlantınızı ve verimliliğinizi korumanızı sağlayan Document Cloud hizmetlerini içerir. bu sayede mail üzerinden tüm iş akışı ve imzalama süreçlerini tekbir panelden yönetebilirsiniz. Artık PDF’leri paylaşmak ve yorumları toplamak, e-posta göndermek kadar kolay; üstelik daha fazla kontrole ve izleme imkanına sahip olursunuz ve eklerle uğraşmak zorunda da kalmazsınız. Alıcılar, PDF’nizin bağlantısını içeren bir e-posta alır. Dosyayı açmak, görüntülemek, yorum eklemek ve imzalamak için bağlantıyı tıklatmaları yeterlidir. Oturum açma veya yazılım yükleme gerektirmez. Acrobat Pro DC abonesi olduğunuzda ise PDF düzenleme özelliklerinin tümüne iPad ve Android tabletinizde erişebilirsiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


ADOBE PHOTOSHOP CC TEMEL ARAÇ VE TEKNİKLERİ

Kısa Açıklama:
Boş bir sayfadan mükemmel bir çalışmaya.


Yayıncı:
Penta Teknoloji


Kursun Detaylı Açıklaması:

Eğer hayal edebiliyorsanız dünyanın en iyi tasarım uygulaması olan Photoshop ile gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızı, çizimlerinizi ve 3B çalışmalarınızı tasarlayabilir ve geliştirebilirsiniz. Websiteleri ve mobil uygulamalar tasarlayabilirsiniz. Videolar düzenleyebilir, resimlerinizi gerçeğe en yakın şekilde benzetebilirsiniz. Düşüncenizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şey için Photoshop yeterlidir. Dünyanın en gelişmiş fotoğraf düzenleme aracı olan Photoshop CC’yi öğrenmeye hemen başlayın.


Kursu Al
Buraya Tıkla


ADOBE AFTER EFFECTS CC TEMEL ARAÇ VE TEKNİKLERİ

Kısa Açıklama:
Animasyon ve kompozisyon sanatçıları ile tasarımcılar After Effects’i kullanarak filmler, TV, videoları oluşturun.


Yayıncı:
Penta Teknoloji


Kursun Detaylı Açıklaması:

Sinematik filmler, tanıtımlar ve geçişler oluşturun. Kliplerden nesne çıkarabilme özgürlüğüne ulaşın. Yangın çıkarın veya yağmur yağdırın. Bir logo veya karakteri animasyonla hareket ettirin. Sektörde önde gelen hareketli grafik ve görsel efekt yazılımı After Effects ile her türlü fikrinize hareket kazandırabilirsiniz. Animasyonla hareket kazandırılmış başlıklar, teşekkür yazıları ve alt bantlar oluşturun. İsterseniz sıfırdan başlayın, isterseniz doğrudan uygulamanın içinden erişebileceğiniz animasyon hazır ayarlarından birini kullanın. After Effects ile çevirmeden kaydırmaya kadar metninizi hareket ettirebileceğiniz çok sayıda yol sunuyoruz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


ADOBE DIMENSION CC TEMEL ARAÇ VE TEKNİKLERİ

Kısa Açıklama:
Boş bir sayfadan mükemmel bir çalışmaya.


Yayıncı:
Penta Teknoloji


Kursun Detaylı Açıklaması:

Eğer hayal edebiliyorsanız dünyanın en iyi tasarım uygulaması olan Dimension CC ile gerçekleştirebilirsiniz. 3B çalışmalarınızı tasarlayabilir ve geliştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızı, 3B nesnelerinizi ve Resimlerinizi gerçeğe en yakın şekilde benzetebilirsiniz. Düşüncenizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şey için Dimension CC yeterlidir. Günlerce ürün fotoğrafları çekmek için zaman harcamaya gerek kalmadan, hayal ettiğiniz sahneyi 3B olarak tasarlayabilir yüksek kaliteli fotograf olarak çıktı alabilirsiniz. Dimension CC’yi öğrenmeye hemen başlayın.


Kursu Al
Buraya Tıkla


ADOBE SPARK TEMEL ARAÇ VE TEKNİKLERİ

Kısa Açıklama:
Web Sayfası ve Sosyal Medya İçerikleri Hazırlama


Yayıncı:
Penta Teknoloji


Kursun Detaylı Açıklaması:

Eğer hayal edebiliyorsanız dünyanın en pratik çözümü olan Adobe Spark ile, web sayfası tasarımı ve sosyal medya içeriklerinizi hızlıca hazırlayarak yayınlayabilirsiniz. Etkileyici web sayfaları ve sosyal medyalar için, postlar ve videolar tasarlayabilirsiniz. Ayrıca hazır şablonlardan faydalanabilirsiniz. Düşüncenizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan tekşey Adobe Spark. Dünyanın en hızlı web sayfası ve sosyaal medya içerik hazırlama uygulamasını öğrenmeye hemen başlayın.


Kursu Al
Buraya Tıkla


ADOBE INDESIGN CC TEMEL ARAÇ VE TEKNİKLERİ

Kısa Açıklama:
Sayfa tasarım yazılımı ve mizanpaj uygulaması, basılı ve dijital medya için belgeler oluşturun.


Yayıncı:
Penta Teknoloji


Kursun Detaylı Açıklaması:

Sektörde önde gelen sayfa tasarım yazılımı ve mizanpaj uygulaması, basılı ve dijital medya için mükemmel belgeler oluşturmanızı, ön kontrollerini yapmanızı ve yayınlamanızı sağlar. InDesign; posterler, kitaplar, dijital dergiler, e-Kitaplar, etkileşimli PDF’ler ve daha pek çok içerik oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.  Sayfa mizanpajı ve gelişmiş biçimlendirme stilleri ile kalıp tasarımlar oluşturmanıza olanak tanıyor.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

3 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hi mates, nice piece of writing and good urging commented here, I am really enjoying by these. Ailyn Collin Gibrian