0

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Hayatını Değiştirmek için Beynini Yeniden Programla

Kısa Açıklama:
Nlp ve Yaşam Koçluğu ile HAYATINI BAŞTAN YARAT


Yayıncı:
Erdal Akdogan


Kursun Detaylı Açıklaması:

Hayatında Değişim ve dönüşüm istiyor musun? Kişisel gelişim yolunda, Nlp ile Beynini Yeniden Programlamak ve Yaşam Koçluğu ile Kendi Gücünü keşfedeceksin, Hayatını baştan yaratacaksın. Nlp ve Yaşam koçluğu ile Böylece Hayal ettiğin hayata kavuşmana yardımcı olacağım. Hayatın da değişim ve dönüşüm istiyorsan ve bunun için nereden başlayacağını bilmiyorsan, sana rehberlik yapabilirim. Sana söz veriyorum bu kursu bitirdiğinde göreceksin ki artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Başlangıç seviyesinde anlattığım Nlp ve Yaşam Koçluğu kişisel gelişim yolunda sana yol gösterecek.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Python Programlama Dili: Sıfırdan Uzmanlığa Giriş

Kısa Açıklama:
Veri Bilimi, Makine Öğrenimi, Yapay Zeka Alanlarında Etkin Olmak için Güçlü Bir Adım!


Yayıncı:
TECHNO AKADEMİ


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları, Merhaba!

Bu kurs kendin için harika bir yatırım! Üstelik tamamen ücretsiz!

Python Programlama Dili: Sıfırdan Uzmanlığa Giriş kursu size Python’da en yaygın yapıları kullanarak basit programlar yazmanızın temellerini öğretmek için tasarlanmıştır. Önceden programlama bilmenize gerek yoktur. Bu kursun sonunda, Python kullanarak basit programlar yazabilir; programlamanın yapı taşlarının nasıl birbirine uyduğunu anlayabilir; ve karmaşık bir programlama problemini çözmek için tüm bu bilgileri birleştirebilirsiniz. Bir bilgisayar programı yazmanın temellerine doğrudan girerek başlayacağız. Yol boyunca, etkileşimli alıştırmalar ve gerçek dünyadan örnekler aracılığıyla programlama kavramlarıyla ilgili uygulamalı deneyim edineceksiniz. Bilgisayarların çok sayıda görevi nasıl yerine getirebileceğini hızla görmeye başlayacaksınız. Bu görevleri yerine getirmeleri için onlara ne yapacaklarını söyleyen bir kod yazmanız yeterli.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sıfırdan Microsoft Excel Eğitimi

Kısa Açıklama:
Microsoft Excel programını tüm detaylarıyla öğrenin!


Yayıncı:
Şükran Akpınar


Kursun Detaylı Açıklaması:

Sıfırdan Microsoft Excel öğrenmeye hazır mısınız?

Bu kursta Microsoft Excel programının temellerini öğrenerek ileri seviyelere kadar Excel’in tüm güzelliklerini beraber göreceğiz. Bu eğitimi tamamladıktan sonra Excel temel konuları içerisinde yer alan hücre biçimlendirmeden ekle sekmesinde bulunan resim, simge, şekil, denklem ekleme gibi çoğu özelliği bileceksiniz. Bunların yanında koşullu biçimlendirme ile verilerinizi etkin bir şekilde kullanabilecek, filtre uygulayarak istenilen verilerin listelenmesini sağlayacaksınız. Ayrıca grafikler ekleyerek çalışma sayfanıza görsellik katabileceksiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sıfırdan Microsoft Word Eğitimi | Güncel 2020

Kısa Açıklama:

1 Saatte Öğrenin ! Sıfırdan Microsoft Word Eğitimi

Yayıncı:
Ahmet Kerem Begiç


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları, Hiç bilmeyenler için microsoft word eğitimi !

1 saatte, gereken her şeyi öğrenmek !

Bu konuda 3 yıllık eğitim seviyem ve deneyimim ile sizlere destek olmaya çalışıyorum 🙂

Bir çok yazı yazdım. Makale yazarlığı yapmaktayım. Ayrıca fikir ve düşüncelerimi de yazarım.

Her detayı adım gibi biliyorum.

Böylece artık herkes word ‘u adı gibi bilecek ve kimse sorun yaşamayacak 🙂

———————————————-

Selam olsun Türkiye Seni çok SEVİYORUZ!


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.