0
1 share

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Temel HTML5-Yeni Başlayanlar için Pratik Öğenme

Kısa Açıklama:
HTML5 ile web sitesi yapımı


Yayıncı:
Muhyettin Tavlı


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu kurs ile HTML temel eğitimini almış olacaksınız.Kodlamanın temelini syntax yapısını öğrenmiş olacaksınız.HTML temel taglarının açıklamalarını öğrenmiş olacak ve kurs bitiminde statik web sitenizi yapabilecek duruma geleceksiniz.Tüm web siteleri temel olarak HTML etiketleri arasında kodlanır.Web sitenizi  html temel eğitimini aldıktan sonra CSS ve Javascript ile daha dinamik bir hale getirebileceksiniz.Kurs içersinde kodların türkçe açıklamalarının olduğu dökümanada erişebileceksiniz.Web  tasarımın en temel eğitimi olan HTML işretleme dili eğitimini tamamlayarak Web Geliştirici olma  yolunda ilk adımınızı atmış olacaksınız.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Tercüme Sektörüne Giriş

Kısa Açıklama:
Tercüme Sektörünün Yeni Oyuncularına Dersler


Yayıncı:
Çevirimvar Tercüme


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları, Tercüme ile ilgili bir bölümde okuyan öğrenci, yeni mezun veya sektörde çalışan kişilerin kendilerini geliştirmesine yönelik Çevirimvar’ın sunduğu ücretsiz eğitim serisi. Sektör nasıl işler, oyuncular kimlerdir, fiyatlandırma ve kalite sektörü nasıl etkiliyor gibi bir çok soruya yanıt bulacaksınız. Ağırlıklı olarak İngilizce tercüme ve diğer sektördeki baskın diller ile ilgili bilinmesi gerekenler, pazar dağılımı ve iş dağılımı hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Bu dersin içeriği Çevirimvar Tecüme tarafından hazırlanmıştır.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Egzersiz Sonrası Yapabileceğiniz Temel Esnetme Programı – 1

Kısa Açıklama:
Antrenman sonrası veya günlük yapılabilecek temel seviyede esneklik programı


Yayıncı:
Onur Uçar


Kursun Detaylı Açıklaması:

Herkese merhaba. bu eğitim programımda herkesin uygulayabileceği bir seviyede antrenman sonrasında veya gündelik hayatınızda uygulayabileceğiniz bir esnetme programı tasarladım. Her antrenman sonrasında veya gün aşırı şekilde bu programı rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Program hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi benimle paylaşmanız ileri ki programları oluşturmamda bana büyük bir katkısı olacaktır. Bu yüzden lütfen benimle iletişime geçerek veya yorumlar kısmından düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. İlginize teşekkür ederim.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Yogaya Başlangıç

Kısa Açıklama:

Yogada temel hareketlerin uygulamalı anlatımı ve tekrarları ile başlangıç seviyesi öğrenciler için kolaylaştırıcı kurs

Yayıncı:
Feyza Aygün


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları, ‘’Evde yogaya başlamak isteyen herkes için özenle hazırlanmış Yoga Başlangıç Programı ile Temel Yoga teorilerini öğrenirken aynı zamanda pratikler ile hareket kapasitenizi arttırın.

Bu seri, duruşları içeren yoga asana dersi, 2 Güneşe Selam Serisi ve uygulamalı anlatım çalışmaları içermektedir.

· Temel Yoga hareketleri anlatım ve uygulama

· Yoga başlangıç teorik bilgiler

Ve güneşe selam serilerini, aynı zamanda iki farklı yoga pratiğini yapabileceksiniz.

 


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0
1 share

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.