0

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Yeni Başlayanlar İçin Sql Dersleri

Kısa Açıklama:
SQL’de uzman olun!


Yayıncı:
Hakan Güzel


Kursun Detaylı Açıklaması:

SQL dili veritabanlarındaki tablolara bağlanıp veri eklemek, daha önceden eklenen verileri okumak ve veriler üzerinde işlem yapmak (güncelleme, silme) için kullanılan bir dildir. Sorgulama yapabilmek için öncelikli olarak veritabanımızda ez azından bir tablo olması gerekmektedir. Birden fazla tablo da olabilir. Ancak ister bir tablo olsun isterse birden çok tablo olsun neticede üzerinde işlem yapmak istediğimiz tabloyu belirtmemiz gerekmektedir. Hangi tablo üzerinde çalışacağımız FROM ifadesi ile belirtiriz. Bu ifade SQL sorgulama dilinin temelidir ve hemen hemen bütün SQL sorgularında kullanılmaktadır. Hemen hemen dedik çünkü bazı sorgu ifadelerinde kullanılmaz. Mesela yeni bir veritabanı veya tablo oluştururken FROM ifadesi kullanılmaz. FROM ifadesi sadece var olan verilerde sorgulama yaparken kullanılır.

Tek başına FROM ifadesi tabi ki yetmez. FROM ile hangi tablo üzerinde işlem yapacağımız belirtiriz ancak ilgili tabloda ekleme işlemi mi, silme işlemi mi veya güncelleme işlemi mi yaptığımızı da belirtmemiz gerekmektedir. Bunun için belli başlı işlemler için hangi özel komutun kullanıldığını bu eğitim serisi ile öğreneceğiz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


SADE VE ANLAŞILIR BİR ŞEKİLDE HTML ÖĞRENİN

Kısa Açıklama:
Temel HTML öğrenerek Web Yazılıma Adım Atın.Bu kursu katılarak kendine güvenini öne sürdün.Sakın köşede öylece durmasın.


Yayıncı:
Emir Yılmaz


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları, Temel HTML öğrenerek Web Yazılıma Adım Atın.Bu kursu katılarak kendine güvenini öne sürdün.Sakın köşede öylece durmasın.Hayatında hiç sonra yaparım olmasın her zaman”Şu an” yapmalıyım demelisin.Anlaştıysak Başlayalım!

Html:Hiper Metin İşaretleme Dili web sayfalarını oluşturmak için kullanılan standart metin işaretleme dilidir. Dilin son sürümü HTML5’tir. HTML, bir programlama dili olarak tanımlanamaz. Zira HTML kodlarıyla kendi başına çalışan bir program yazılamaz


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sanallaştırma (virtualization) Eğitimi

Kısa Açıklama:
Sanal Makina Oluşturma


Yayıncı:
Sedat Telli


Kursun Detaylı Açıklaması:

Sanal makine, bilgisayar biliminde programları gerçek bir bilgisayar sistemindeki gibi çalıştıran mekanizmaların yazılım uyarlamasıdır. Sanal Makine, işletim sistemi ile bilgisayar platformu arasında bir sanal ortam yaratır ve bu sanal ortam üzerinde yazılımların çalıştırabilmesine imkân verir. Sizde bir sanallaştırma programı yardımıyla kendi bilgisayarınızsa istediğiniz herhangi bir işletim sistemine sahip sanal makinalar oluşturabilirsiniz


Kursu Al
Buraya Tıkla


A’dan Z’ye AutoCAD

Kısa Açıklama:

Öğrenmek isteyenler için fırsat…

Yayıncı:
Murat GÜNDOĞAR


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları, A’dan Z’ye AutoCAD EĞİTİM SETİ SATIŞTA… GERİ KALAN VİDEOLAR İÇİN,

62 bölüm 25 saat. irtibat için ([email protected])

Aynı zamanda ÖZEL DERS ve PROJE bazlı çalışmalar yapmaktayım. WhatsApp: 0546 219 97 70

AutoCAD, tüm Mimar,Mühendis,Tasarımcı,Grafiker ve kısaca tasarım ve çizim ile ilgili her disiplin tarafından kullanılacak bir programdır. Bu gün ülkemizde ve dünyada Makine Mühendisliğinden,Güzel sanatlara, Mimarlıktan Tıbba, Şehir planlamadan, Reklamcılığa, Haritacılıktan Elektroniğe , Uzay araştırmalarından Denizbilim Araştırmalarına kadar her alanda AutoCAD’den temel tasarım yararlanılmaktadır.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.