0

Ücretsiz Udemy Kurslar

Deep Learning A-Z™| Python ile Derin Öğrenme

Kısa Açıklama:
Yapay Zeka hakkında hiç bilginiz olmasa dahi Python ile Deep Learning yöntemlerini uygulamalarla sıfırdan öğreniyoruz!


Yayıncı:
Merve Ayyuce Kizrak


Kursun Detaylı Açıklaması:

Yapay zeka alanına giriş yapmak ve “öğrenen” uygulamalar geliştirmek istiyorsanız derin öğrenme yöntemlerini öğrenmek için sizi temelden ileri seviyeye kadar teorik anlatım ve pratik uygulamaları içeren bu kapsamlı “Derin Öğrenmeye Giriş” eğitimime davet ediyorum.

Eğitimi bitirdiğinizde, derin öğrenmenin temellerini, yapay sinir ağı modelleri oluşturma ve geliştirme adımlarını ve başarılı yapay öğrenme projelerini nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğreneceksiniz. Uygulayacağımız yöntemler:

  • Temel yapay sinir ağları,
  • Evrişimli sinir ağları (CNN),
  • Özyinelemeli sinir ağları (RNN),
  • Uzun-kısa vadeli bellek modeli (LSTM),
  • Makine öğrenmesinde optimizasyon ve regülarizasyon yöntemlerini,
  • Kapsül ağları,
  • Pekiştirmeli öğrenme (RL),
  • Çekişmeli üretici ağları (GAN)

Tüm bu yöntemleri Python programlama dili kullanarak TensorFlow ve gerisinde çalışan Keras kütüphanelerinde uygulayacaksınız.

Yapay zeka ve derin öğrenme çoklu endüstrileri geliştirmekte ve dönüştürmektedir. Bu dersi tamamladıktan sonra, bunu işinize uygulamak için yaratıcı yollar bulabilirsiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Python ile Algoritma ve Programlama Temellerini Öğrenin!

Kısa Açıklama:
En Temelden; Hiç Bir şey Bilmeyenlere Yönelik Anlatım ile Artık Sizde Profesyonel bir Yazılımcı Olabileceksiniz.


Yayıncı:
Akcay Akademi


Kursun Detaylı Açıklaması:

 

Korkmayın kursa başlamak için hiç bir ön hazırlığa gerek yok.

Sizleri tamamen her şeye hazırlayıp, eğitimi veriyoruz.

Her şeyi EN TEMELDEN, SIFIRDAN anlatıyoruz.

Kurs Boyunca PYTHON PROGRAMLAMA DİLİ kullanılmıştır.

İlk Olarak Kurs Boyunca; Hem AKADEMİK hemde UYGULAMALI eğitim vardır.

Tamamen Sıfırdan Anlatılmış; 10 Saati Aşan Konu Anlatım.

Tamamen Sıfırdan Tasarlanmış 5’DEN FAZLA PROJE ve 100’DEN FAZLA UYGULAMA ÖRNEK vardır.

HAYDİ SENDE BU EĞİTİME KATIL..


Kursu Al
Buraya Tıkla


Mimarlar için AUTOCAD

Kısa Açıklama:
Kısa ve öz anlatımla program becerisi kazan.


Yayıncı:
Dilara Deniz Şahin


Kursun Detaylı Açıklaması:

Merhaba bu kursta autocad kullanmanın temel önemli olduğunu öğreneceksiniz. Arayüzde yer alan panellerde yer alan işinize yarayacak kısımların üzerinde duruldu daha çok. Max 2 saat sürecek bu eğitim serisinde hem boyut temel noktaları kavratacak hemde projeleriniz için en çok işinize yarayacak noktalara değinildi.

Genelikle 2 yıllık bir kursa kaydolmanız, 500 sayfalık bir kitap okumanız veya 15 saatten uzun bir çevrimiçi kursa kaydolmanız gerekir. Bunların başında, hiç kimsenin işyerinde kullanma komutları öğreterek kursun daha kapsamlı görünmesini sağlamak için dolgudur.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Laravel 7 ile Sıfırdan E-Ticaret Seri 1 : Ön Hazırlık (Pre)

Kısa Açıklama:
Hızla yıldızı parlayan ve en çok kullanılan Php frameworku olan Laravel ile çok detaylıca anlatılmış bir e-ticaret kursu


Yayıncı:
Mehmet Çetin Ravullu


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu kursun konusu Laravel 7.* versiyonu kullanılarak sıfırdan  E-ticaret (E-commerce from scratch) uygulaması geliştirmek bu arada da Laravel’i tüm yönleri ile ele almaktır.

Bu kurs yazılım geliştirme sektöründe çok büyük bir eksiklik olan e-store uygulaması ihtiyacına bir cevap olarak, her seviyeden öğrencinin anlayıp algılayacağı bir dilde ve stüdyo kalitesinde hazırlanarak, bu konuda eğitim ihtiyacı olan her kes içindirr.

Kurs içerisinde kullanılan frontend ve backend temalar indirilebilir materyaller olarak sisteme eklenmiş ve öğrencinin birebir olarak kursu uygulama ve takip edebilme imkanı hazırlanmıştır

Ayrıca kurs tamamlandığında kaynak kodlar da siteme eklenecek böylece tüm kodlamanızı orjinali ile karşılaştırabileceksiniz

Kurs Laravel’in Homestead ile birlikte kurulumundan en son aşamaya kadar dikkatli ve detaylıca hazırlanmıştır, öğrencinin kafasını karıştıracak ve ucu açıkta kalabilecek anlatımlardan kaçınılarak hiç bilmeyen birinin kursa başladığında kursu bitirmeye geldiğinde uzman seviyesine yetişmesi planlanmıştır

Bu kurs birden fazla kurstan oluşan bir serinin ilk bölümü olup ücretsizdir.

E-ticaret yazılım geliştirme aşamaları çok geniş ve kapsamlı olduğundan hepsini tek bir kursa sığdırmak mümkün değildir, örneğin sadece sepet bölümü 25-30 saatten fazla içerik alacaktır, c

kategori ve ürünler, sipariş yönetimi gibi daha bir çok mödülü kapsayan e-ticaret projesi tek kursta anlatılamayacak kadar geniştir.

Bu serideki amacım yüzeysel bilgilerle standardın altında bir e-ticaret projesi ile karşınıza çıkıp bayağı bir kurs olmasını istemediğimden, her konuyu tüm detaylarına kadar anlatıp bundan sonra aklınıza hiç bir soru takılmadan kendi e-ticaret sitenizi yapabilmeniz ve kredi kartı entegrasyonu ile hemen satışlarınıza başlaya bilmenizdir.

Bu kursun tüm serilerini bitirip algıladığınızda kendi e-ticaret kiralama ve satışınızı dahi yapabileceksiniz,  böyle olacak yeter ki dersleri iyice anlayıp hazmedin…

Bu kursa kayıt olmalısınız çünkü iddia ediyorum daha önce böylesini görmediniz 🙂

Başlangıç derslerinden bir kaç fikir vermesi açısından önizlenebilir olarak açık bırakılmıştır izlemeniz ne dediğimi anlamanız için yeterli olacaktır

Kısacası pişman olmayacaksınız….

Not: Bu kursa ücretli iken yayınlandığında kayıt olanlar serinin tüm bölümlerine kredi kartı entegrasyonu hariç ücretsiz sahip olacaklardır, tek yapmaları gereken bana mesaj atarak kurslara katılmak istediklerini belirtmeleridir.Ücretsiz kuponları kendilerine iletilecektir…


Kursu Al
Buraya Tıkla


Python Scrapy ile Web Scraping – Web Kazıma Temeller

Kısa Açıklama:
Web Scraping – Web Kazıma dünyasına Scrapy Spider nesneleri ile pratik ve gerçek bir adım atmak istiyorsanız doğru yer


Yayıncı:
Tarkan Aguner


Kursun Detaylı Açıklaması:

    Veri aslında insanlık tarihi kadar eski bir kavram.

5 duyumuz aslında birer sensör ve bu sensörlerden beynimize gelen uyarıcılar veri değil de nedir?

Günümüzde veri ve veri bilimi spesifik bir alan olsa gibi gözükse de, ‘veri’ teriminin bu genel kapsamını bilmek, bugün veri biliminin geldiği noktayı anlamak ve geleceğini tahmin edebilmek için önemli.

Veri Bilimi, bu genel bakıştan hareketle, ‘veri’den ‘fayda’ elde eden bir alan olarak görülebilir.

İşte bu alanda herşey tabii ki ‘veri’ ile başlıyor…

Google’ın en sofisitike algoritmaları ile koşturduğu süper makinelerin başlangıç noktası: Veri.

Veri Biliminde, aslında algoritmanız kadar değil veriniz kadar güçlüsünüz.

Çünkü standart algoritmanız belki %70 doğrulukla tahmin eder, Google süper makineleri belki %85.

Burada kritik nokta, atılım yapacağınız nokta, fark yaratacağınız nokta ‘süper metedolojiniz’ veya ‘süper makina’nız değil; ‘fayda’ sağlama adına gerekirse kendinizin tanımladığı ve hatta elleri ile topladığı ‘veri’. Çünkü özgün bir veri ile çözececeğiniz özgün bir problem, bu alana gerçek anlamda bir katkı yapacaktır.

İşte bu ders, veri biliminin olmazsa olmazı, varlık sebebi ‘veri’ üzerine.

Ve sınırsız verinin bulunduğu internet ortamından veri çekme üzerine.

Özgün veri elde etme ve gerçek problemler çözme adına tek kaynağınız.

Çünkü unutmayın, kaggle’dan elde ettiğiniz veri herkesteki veridir, onunla büyük ihtimalle herkesin çözdüğü problemleri belki çözebilirsiniz, şansınız yaver giderse.

Fakat internet ortamında veri çekme yeteneği kazanırsanız, bu yeteneği gerçek anlamda kullanacak seviyeye gelirseniz, elde edebileceğiniz veri ve bu veri ile çözmeyi deneyebileceğiniz gerçek problemlerin sınırı yok.

Evet bu ders, internetten veri çekme kapsamında kullabileceğiniz en ‘intuitive’: anlaşılır dil olan Python’un, bu alandaki en gelişmiş ‘framework’u, Scrapy için güçlü bir giriş.

Web Scraping dünyasına gerçek ve pratik bir girizgah.

Yaklaşık 150 ülkeden 15000 öğrenciye verdiğim Web Scraping derslerinden biri olan: Fundamentals kursunun genişletilmiş ve özel hazırlanmış Türkçe versiyonu.

Bu derste, web kazıma yeteneğinin ne anlama geldiğine bir giriş yaptıktan sonra, bu yeteneğin uygulama alanı olan internet ve request-response cycle (istek-cevap çevrimi) üzerinde duracağız.

Bu çevrimi anladıktan sonra, Scrapy Spider nesnelerini kullanarak, 3 temel basamakta, nasıl web kazıma yapıldığını, amazon web sitesi örneği üzerinden en pratik şekilde uygulayacağız…

Nesne Tabanlı Programlama, Python bilginiz var; Web Scraping – Web Kazıma dünyasına Scrapy Spider nesneleri ile pratik ve gerçek bir adım atmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Hemen başlayın. Çok değil 2 saat içinde bulunduğunuz noktaya inanamayacaksınız.

Önemli Not: Udemy’de ücretsiz dersler 2 saat ile sınırlı. Bu dersi size ücretsiz sunabilmek için, ‘Web Kazıma – Web Scraping’ yeteneğine giriş kapsamında hazırladığım dersleri kapsam dışında tutmam gerekti. Derse kaydolduktan sonra, önceki duyurulara mutlaka göz atın. Bu önemli yeteneğe girişle ilgili temel dersleri, eğitim duyuruları kapsamında sunacağım…

Derslerde görüşmek üzere. Başarılar…


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.