0

Udemy Ücretsiz Kurslar (26-27 Ocak)


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


1 Saatte Temel Bootstrap Eğitimi

Kısa Açıklama:
1 Saatte Temel Bootstrap Eğitimi ile Responsive Web Siteleri Yapın


Yayıncı:
Muhyettin Tavlı


Kursun Detaylı Açıklaması:

Twitter çalışanları tarafından geliştirilen bootstrap , geliştirilmiş,kolay hale getirilmiş CSS kütüphanesidir.Bootstrap eğitimi sornunda responsive yani mobil uyumlu web sitelerini kolaylıkla yapabileceksiniz.Çağrı kodu yada cihazınıza indirrererek rahatlıkla uygulama geliştirebileceksiniz.Bootstrap ile web sitenizi yaklaşık yarım saatte hazır hale getirebileceksiniz.Siteniz dinamik (hareketli ) veya statik olabilir.Slider vb. tüm özellikleri kullanarak çok rahat bir şekilde e-ticaret dahil olmak üzere web projeleri geliştirebilirsiniz.Açık kaynak kodlu web sayfaları veya uygulamaları geliştirmek için kullanılan bir ön yüz çatısıdır.HTML ve CSS tabanlı tasarım şablonları içerir.Bu şablonlar form,navigasyon çubuğu,buyon ,menü gibi arayüz bileşenleri oluşturmakta ve rahatlıkla kullanılabilmektedir.Temmuz 2015 yılı itibari ile bootstrap en popüler web geliştirme çatı uygulamalarından olmuştur.Bootstrap içerisinde bir web site tasarlarken ihtiyacımız olan her faktörü düşünerek hazır hale getirilmiş ve bize bu şekilde sunmuştur. Bootstrap İçerisindeki hazır tablolar, etiketler, butonlar, açılan menüler, navigasyon bar ve daha fazlası sayesinde kolay bir şekilde responsive web sitesi yapabilmekteyiz. Aynı zamanda bu hazır element ve objelere yine Bootstrap’in içerisinde bulunan CSS kodları ile istediğimiz gibi müdahale edebilmekteyiz.Tüm bunların yanında Bootstrap’i diğer framework ve kod kütüphanelerinden ayrı kılan özellik, grid sistemidir. Bootstrap’in grid yani ızgara sistemi sayesinde responsive web sitesi yapmak en kolaya indirgenmiştir.Bootstrap, tasarladığımız veya tasarlayacağımız web sitesini kolay bir şekilde “responsive” yani tablet, telefon, masaüstü bilgisayar ve her türlü ekran çözünürlüğüne duyarlı olarak ayarlamamıza yarayan ücretsiz ve açık kaynak kodlu frameworktür.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Dijital Diyetisyenin Yol Haritası – 1

Kısa Açıklama:
Diyetisyenler için Dijital Okur-Yazarlık


Yayıncı:
Bugra & Şebnem Ayan


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları, Bu kurs serisinde diyetisyenlerin dijital okur-yazarlık kazanmaları ve dijital kabiliyetlerini geliştirmeleri için başlangıçtan ileri seviyeye kadar çeşitli eğitimler olacak. Eğitimler beslenme ve teknoloji çalışma grubu olan ve Türkiye’nin farklı üniversitelerindeki Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencileri tarafından oluşan Nutritech’in ihtiyaçlarına göre oluşmaktadır.

İlk kurs içeriğinde Google Parametreleri , Google Trends, Keyword Tool, Linkedin, Medium , Kaggle, Udemy gibi platformlara yakından bakıyoruz.

Çalışma grubuna katılım için iletişim kurabilirsiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


AngularJS Sıfırdan Kapsamlı Eğitim Seti

Kısa Açıklama:
AngularJS


Yayıncı:
bidoluyazılım .


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu kurs, HTML, CSS ve Javascript kurslarımızın devamı olarak çekilmiştir. Kurs içeriğinde AngularJS ile ilgili özellikler temel düzeyden başlayarak anlatılmıştır. Eğitim içeriğinde anlaşılır ve amaca yönelik uygulamalara yer verilmiştir. AngularJS , bir Javascript kütüphanesidir diyebiliriz. Tek sayfa uygulamalarda pratik olarak kodlar hazırlayarak, Javascript ya da JQuery’nin uzun ver zorlayıcı kodlarından da biraz olsun kurtulmamızı sağlar. Toplamda yaklaşık 6+ saatlik bu kursun sizlere yardımcı olmasını temenni ederim.


Kursu Al
Buraya Tıkla


ScratchJr İle Kodluyorum

Kısa Açıklama:

ScratchJr kullanarak eğlenceli oyunlar geliştirin

Yayıncı:
Elektronik Derslerim


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları, Merhabalar,

ScratchJr, 5-7 yaş aralığındaki küçük çocukların kendi interaktif hikayelerini ve oyunlarını yaratmalarını sağlayan tanıtım amaçlı bir programlama dilidir.  Bu kursa okul öncesi eğitim gören çocuklar ve ilkokul öğrencileri dekatılabilirler.

  • Bu eğitimle kodlamaya ilk adımını atacaksın
  • Görsel bloklar kullanarak kodlama yapabileceksin
  • Kendi oyunlarını yapabileceksin

ScratchJr, dünyada milyonlarca gencin (8 yaş ve üstü) kullandığı popüler Scratch programlama dilinden esinlenmiştir. ScratchJr’yi yaratırken, yazılımı küçük çocuklara gelişimsel açıdan uygun hale getirmek için onların bilişsel, kişisel, sosyal ve duygusal gelişimlerine uyacak özellikler dikkate alınmıştır.

ScratchJr programı iPad , Android tabletler ve Bilgisayarlarda kullanılabilir.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, Udemy Ücretsiz Kurslar (26-27 Ocak), udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy Ücretsiz Kurslar (25-26 Ocak), Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar ocak 2021, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.