0

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


İnternetten Para Kazananlar İçin Şirketleşme ve Teşvikler

Kısa Açıklama:
33 soruda şirketleşme, teşvikler ve vergiler konusunda genel kültür serisi


Yayıncı:
Zekeriya Mulbay, Orhan Gülmez


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu kurs internetten para kazanan bireyler için şirketleşme, teşvikler ve vergiler konusunda farkındalık kazandırmayı amaçlamakta olup #birlikteihracat topluluğu için hazırlanmış ve ücretsiz olarak Udemy’e yüklenmiştir. Eğer bireysel olarak ihracat yapmayı düşünüyorsan mutlaka sürecin şirketleşme, vergi ve teşvikler konusunda bilgi sahibi olmalı ve yolunu buna göre çizmelisin.

Kursta genel bilgiler yer almaktadır. Size özel durumlar için lütfen kendi müşavirinizden detaylı bilgi alın.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Teknik Analiz: TradingView Eğitimi Detaylı Kullanım Kılavuzu

Kısa Açıklama:
Teknik analizi en doğru şekilde yapabilmek için, detaylı TradingView Eğitimi’ni edinip hemen izlemeye başlayın!


Yayıncı:
Doğan Anıl Evci (Mr.Freeman)


Kursun Detaylı Açıklaması:

Neden TradingView Eğitimi‘ni almalısınız?

Eğer ki, öğrendiğiniz veya öğreneceğiniz teknik analiz bilgisini uygulayabilmenize imkan tanıyan ve global bir platform olan TradingView‘a hakim olmazsanız, teknik analiz bilginizi efektif olarak kullanamazsınız. Dilerseniz USDTRY takip ediyor olun, ister Bist‘te bir hisse üzerinde çalışıyor olun, isterseniz de kripto (Bitcoin ve altcoinler) üzerinde çalışmalarınız bulunsun; TradingView‘a ne kadar iyi hakim olursanız, teknik analizi de o kadar efektif uygulayabilirsiniz. Tüm bunları yapabilmeniz adına, tamamen ücretsiz edinebileceğiniz bir TradingView Eğitimi hazırladım.

TradingView Eğitimi içerisindeki konuların bazıları ise;

*Üye Olma ve Türkçe Kullanım

*Araç Çubuğu Tanıtımları

* İzleme Listesi Kullanımı

*Nesne Kişiselleştirmeleri

*Tuş Kombinasyonları

*Mum Kapanışına Kalan Zaman

*Ölçeklendirme Etiketleri

*Long-Short En Önemli Parametreleri


Kursu Al
Buraya Tıkla


Yeni Başlayanlar İçin AdonisJS Restful Api Eğitimi

Kısa Açıklama:
Adonis, Node.Js ve Mysql ile Restful API’leri Oluşturmak İçin Adım Adım Kılavuz


Yayıncı:
Hakan Güzel


Kursun Detaylı Açıklaması:

Node.js ile yeni başlayan veya ileride kullanabileceğiniz bir çerçeve keşfetmek isteyen biriyseniz, tüm eğitimi takip etmenizi ve ayrıca AdonisJS topluluğunun bir parçası olmanızı tavsiye ederim.

Adonis, Node.js için eksiksiz bir yığın, açık kaynaklı MVC çerçevesidir. Çerçeve, PHP çerçevesi Laravel’den esinlenmiştir.

Adonis , geliştiricilerin üretkenliğine ve verimliliğine her şeyden çok odaklanır. Ayrıca aşağıdakiler dahil birçok özellikle birlikte gelir:

  • Lucid ORM
  • Kimlik Doğrulama Sistemi
  • OAuth
  • Posta Sistemi
  • Veri Doğrulayıcı

Bu derste, bir TODO Uygulaması oluşturacağız. Bir kullanıcı TODO gönderileri oluşturabilir, güncelleyebilir, silebilir ve bulabilir. JSON WEB Token’ı da uygulayacağız.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Paymes ile E-Ticarete Giriş

Kısa Açıklama:

Paymes Ödeme Sistemi ile şirket kurmadan satış yapın.

Yayıncı:
Erkin Erol


Kursun Detaylı Açıklaması:

 

Pandemi ile birlikte Türkiye’de e-ticaret üzerinden yapılan alışveriş oranı %159 oranında artış gösterdi. Salgın döneminde gözlemlediğimiz bu artışın, salgın sonrasında da devam edeceği yönünde öngörüler mevcut. Bu da bizleri internetten ürün satın almanın yanı sıra, satış yapmaya da yönlendiriyor. İşte tam bu süreçte paymes ile birlikte şahıs şirketi dahi olmadan satışa nasıl başlarız? bunu ele alıyoruz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.