0

Ücretsiz Udemy Kurslar

Temel Seviye İngilizce Tahtada Anlatımlı Özel Ders (Son 2 Saat)

Kısa Açıklama:
Bol Aktiviteli, Çözümleri İle Birlikte İngilizce Konuşabilmek Ve Bilgilerinizi Pratikte Kullanabilmek İçin Temel Eğitim


Yayıncı:
Dilan Zeynep Öztürk


Kursun Detaylı Açıklaması:

Başlangıç seviyesi bir dil öğrenmedeki en önemli yoldur ve bu yoldaki tüm adımların çok sağlam atılması gerekir. Eğer bir eksiklik ile geçilirse, bir süre sonra dil öğrenenlerin genel sorunu olan “Anlıyor ama konuşamıyorum” veya “Biliyorum fakat hep bir yerde tıkanıyorum” cümlelerini kurmaya başlarız. Dil öğretiminde geçirdiğimiz uzun yıllar ardından bu gibi küçük fakat engelleyici durumların sebeplerini tespit ederek ortadan kaldırmak, gereken temeli ve temel bilgileri gerektiği yerde doğru şekilde verebilmek için sizlere bu eğitim setini hazırladık. Seviyeniz ne olursa olsun, başlangıç setimizi çalışırken konuşmanızı ve bilgilerinizi doğru şekilde kullanmanızı engelleyen kritik bilgilerin eksikliğini görüp tamamlayacağınıza eminiz.

Sınıfımıza hoşgeldiniz 🙂

Daha çok içerik için @zeynephocaniz isimli Instagram sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sevgiler,

Zeynep hocanız.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Python İle Veri Bilimi

Kısa Açıklama:
Data Science Clear Explanation


Yayıncı:
IzmirDataScience ✓


Kursun Detaylı Açıklaması:

Animasyonlarla desteklenmiş makine öğrenmesini herkese öğretmeyi hedefleyen bir kurs. Bu kursta amaç olabildiğin basit anlatımlarla ve görsel showlar ile öğrenciye olayın mantığını kavratabilmek ve arka planda dönen olayları görmesini sağlamak. Kursumuzu satın alın ve alanınızda yarıştığınız diğer adaylara bir fark koyun. İddaa ediyoruz en görsel en güzel kurs biziz ve sürekli güncellemelerle biz olacağız.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır? 2020 Taktikleri

Kısa Açıklama:
Doğru adımlar ile Youtube üzerinden nasıl PARA kazanabiliriz onları öğreneceğiz.


Yayıncı:
Muhammed Talha Azanpa


Kursun Detaylı Açıklaması:

Doğru adımlar ile Youtube üzerinden nasıl PARA kazanabiliriz onları öğreneceğiz. Bu kurs size youtube üzerinde uygulayacağınız özel taktikleri öğretecek. Video çekimlerinizi ve analizlerinizi artık daha doğru yapacaksınız.

Destek olmak için youtube kanalıma gidebilirsiniz.

Videoları adım adım izlemeniz yeterlidir.

Kurs videoları hem youtube hemde udemy üzerinden paylaşıyorum. Bana ulaşmak için dilerseniz youtube veya sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Amazon Satıcı Hesabı Açılışı – Amazon’a Seller Giriş Rehberi

Kısa Açıklama:
Amazon Satıcı Hesabı Açılmasında Dikkat Edilecekler ve Amazona Başlangıç Eğitimi Amazonda satışa başlamadan İzleyiniz


Yayıncı:
Selçuk Göktaş


Kursun Detaylı Açıklaması:

Amazonda satıcı hesabı açmak bir çok kişi için artık bir işkence haline gelmiş bir durum. Ancak durumu bir de şu şekilde düşünün. Dünyanın en büyük pazar yerinde satıcı olmak istiyorsunuz. Bir takım zorluklar elbette olacaktır. Bir çok mağazada satıcı olabilmek için inanın daha fazlası isteniyor.

Amazonda satıcı olabilmenin altın kuralı kayıt aşamasında karşınıza çıkan her şeyi düzgünce incelemenizdir. Sizden fatura istiyor ve üzerinize faturanız yok ise amazonda satış yapmanıza da izin verilmez. Sunduğunuz faturada yazan adres ile beyan ettiğiniz adres aynı değil ise hesabınız aktif olmaz.

Ehliyet yada pasaport sunduğunuz belgeler sizden istenilen kalitelerin üstünde değil ise renkli değil ise kabul görmez. Yıpranmış üzerindeki rakamlar harfler okunacak halde değil ise hesabınız aktif olmaz.

Eğitim içeriğinde amazon hesap açılışı sonrasında sizlere kazandıracakları ve geleceğinizde planlayabileceğiniz bazı hususlardan da bahsetmiş olduk.  Amazonda satışa başlamadan önce hem terimlere aşina olmanız hem de işinizi en başından düzgün yapabilmeniz için rehber niteliğinde video serisi ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Başarılar diliyorum.

Selçuk GÖKTAŞ

Everything is Online LLC


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.