-1
1 Paylaşım, -1 Beğeni

Udemy Ücretsiz Kurslar (24-25 Ocak)


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Türkçe JavaScript Bootcamp

Kısa Açıklama:
Sıfırdan JavaScript uzmanlığına. Herkesin elinin altında olması gereken harika bir kaynak!


Yayıncı:
Osman CALISIR


Kursun Detaylı Açıklaması:

Arkadaşlar herkese selamlar,

Bu ders serisinde sizlere en yeni teknolojileri kullanarak ve biraz akademik, biraz pratik çalışmaların derlemesiyle JavaScript eğitimi vericem. Bu ders serisinde sadece JavaScript değil, programlamanın temellerini de bulacaksınız. Derste bir çok quiz ve pratik sınavlar sizleri bekliyor olucak. Ayrıca bu dersi alanlara özel bir de Discord hesabı açtım. Böylelikle sorunuz olduğunda çekinmeden irtibata geçebileceksiniz ve orda dersi alanlarla birlikte fikir alışverişi yapabileceksiniz.

İnanıyorum ki, bu dersin sonunda çok mutlu ayrılacaksınız. Size şimdiden bu çok güzel derste başarılar dilerim 🙂


Kursu Al
Buraya Tıkla


React Apollo ve GraphQL ile ilk Uygulamamızı Geliştiriyoruz.

Kısa Açıklama:
React Apollo ve GraphQL ile ilk Uygulamamızı Geliştiriyoruz.


Yayıncı:
AOS Software


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları,  React Apollo ve GraphQL ile ilk Uygulamamızı Geliştiriyoruz.

Bu kursumuzda React Apollo ve GraphQL konularını öğrenmek için Blog Uygulaması geliştiriyoruz. Böylece temel olarak React Apollo ve GraphQL ile projeye geliştirmeyi öğrenmiş olacağız.

MongoDB veritabanını kullancağız ve makale ekleme silme ve güncelleme işlemlerini gerçekleştireceğiz. Kursun içerisinde mongoDB veritabanınıda temel düzeyde de olsa öğrenmiş olacaksınız.

Bu kursun daha verimli olması için temel olarak;

 • Javascript
 • Asenkron javascript
 • NodeJS
 • GraphQL
 • React

Kursa başlamadan önce bu konuları bilmeniz gerekmektedir ve visual studio code (ya da başka bir) metin editörünün kurulu olması gerekmektedir.

Kursun sonunda temel olarak web uygulaması geliştirebileceksiniz ama ileri düzey bir uygulama için daha fazla bilgiye ihtiyacınız vardır. Udemy den diğer kurslara göz atabilirsiniz ve ihtiyacınız olan kursu alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Blog uygulamamız Server ve Client olarak iki kısımdan oluşuyor ve server tarafını Apollo Server ile server oluşturarak geliştiriyoruz. burada GraphQL tiplerimizi ve resolver larımızı oluşturacağız. GraphQL kodlarımız ile veritabanı işlemlerini gerçekleştireceğiz.

Client tarafında ise React projesi oluşturacağız. React ve Apollo Client ile GraphQL kodlarını kullanarak veritabanı işlemlerini gerçekleştireceğiz.

Makale Listese ve Makale Ekleme sayfaları olacak ve sayfa geçişlerinde React Router kullanacağız. Makale Detayını inceleyebileceğimiz sayfada ayrıca makaleyi silebileceğiz.

2 saatte uygulamamızı geliştirmiş olacağız ve üst düzey uygulama yazmaya hazır hale geleceğiz. Umarım yararlı bir kurs olmuştur

Öğrenim hayatınızda başarılar dilerim

AOS Software

Freelance C# uzmanı ve web,masaüstü, mobil uygulama ve oyun geliştiricisi

Yıllardır Asp.Net MVC ile kurumsal projeler gerçekleştiriyorum ve kamu kuruluşlarına danışmanlıklar yapıyorum. Open source projelerine destek veriyorum ve orjinal içerikler üretiyorum.

Alanımızla ilgili piyasada hala eski teknolojilerin takip edildiğini gözlemlediğim ve bu alanda gelişimlere katkıda bulunmak amacıyla eğitim videoları oluşturmaya karar verdim.  Benden beklenen projeleri oluştururken  karşılaştığım sorunlar, cevaplanmasını istediğim sorular,araştırma ihtiyacı hissettiğim noktaları göz önünde bulundurarak videoları hazırlayacağım.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Bilinçli ve Güvenli İnternet Kullanımı

Kısa Açıklama:
Online eğitim ile güvenli internet kullanımı


Yayıncı:
Guvanchmyrat EsenovAhmet AĞIRAtakan OturAlperen AltunUtku Güler


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ortaokul öğrencilerinin güvenli internet kullanımını sağlamak amacıyla bir kurs hazırlamak için öncelikle neden internette güvenli olmayan bir ortam var sorusunu yanıtlamamız gerekir. İnternet teknolojisindeki gelişmeler internetin yaşamın her alanında kullanılmasını sağlamıştır. Öğrenciler için çok hızlı ve kullanışlı bir araştırma merkezi haline dönüşmüştür fakat günümüzde internete hemen hemen herkesin kolaylıkla erişiyor olması kullanıcı sayısını da arttırmıştır. Bu durumda özellikle öğrenciler için riskler yaratmıştır. İnternet ortamının olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla kamu kurumlarının, okulların, çocukları internet ortamındaki risklere karşı uyarmaları ve önlem almaları gerekmektedir. Bu amaçla biz de bu kursu hazırladık.

Eğer bu kursumuzu alıyorsanız bu gibi olumsuz olayların başınıza gelme ihtimalini şimdiden kayda değer ölçüde azalttığınızı söyleyebiliriz. Çünkü siz internetteki kendi ve çocuğunuzun güvenliğini önemseyen bilinçli kullanıcılardan birisiniz.

Bu kursumuzda:

 • Bilinçli ve güvenli internet kullanımı nedir?
 • İnternet güvenli bir yer midir?
 • İnternette ne gibi risklerle karşı karşıya gelebiriz?
 • Çocukların güvenliği için ebeveynler neler yapabilir?
 • İnternette güvende kalabilmemiz için neler yapabiliriz?
 • Oyun bağımlılığı nedir?
 • Çevrimiçi oyunların zararları ve faydaları nelerdir?
 • İnternette güvenli ve doğru bilgiye nasıl ulaşırız?
 • Zararlı yazılımlar ve olardan korunmanın yolları nelerdir?

  sorularının cevaplarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

  Sağlığınızda olduğu gibi, internet güvenliğinizin ne kadar önemli bir şey olduğunu da başınıza kötü bir hadise geldiğinde farkedersiniz. Siz sağllığınızın ve internet güvenliğnizin kıymetini bilin ve her 6 ayda bir doktora kontrole gidin ve kursu tamamlayın 🙂


Kursu Al
Buraya Tıkla


İYİMSERLİĞİN GÜCÜ

Kısa Açıklama:

Olumlu bir bakış açısı kazanmanın yolları

Yayıncı:
AYDIN AKIMSAR


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları,   Gerçekten insana iyi gelen bir şey iyimserlik.

Yaşamı iyileştirme ve zenginleştirme potansiyeli var.

Bu gerçeğin farkına ,spor için tasarlanmis zihinsel antrenman programlarından birinde, iyimserlik duygusunu prova ederken vardım.

İyimser biri olmaya niyetlenmek, aynı zamanda kendiniz için bir iyilik yapmaya karar vermek anlamına da gelir.

Zaman içinde ruhsal durum iniş çıkışlar içinde olacaktır doğal olarak ama ,iyimserlik bir tutum,bir zihinsel tavır olduğu için onu korumak mümkün olur.

İyimserlik kendine yardım etmektir ve bunu başaran biri yaşamının sürekli iyiye gitmesini bekleyebilir.

Elbette inançlarınız da yaşamsal öneme sahiptir ve hayatın sizden yana olduğunu düşünmenin gerçekten yardımı olur.

Gören gözlerle etrafımıza bakmak,gerçekçi bir şekilde yaşamı sorgulamak, iyimser olmak için pek çok sebep bulmamızı sağlar.

Yaşamımız boyunca sürekli seçimler yaparız ve bunlar hayatımızı şekillendirir.

Hiç şüphesiz bu seçimlerin en önemlilerinden biri de iyimserlikle ilgili olanıdır.

İşte bu kursta iyimserlikle ilgili olarak yarım asır boyunca tenis arenasında öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, Udemy Ücretsiz Kurslar (24-25 Ocak), udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy Ücretsiz Kurslar (24-25 Ocak), Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar ocak 2021, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

-1
1 Paylaşım, -1 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.