0

Udemy Ücretsiz Kurslar (20-21 Ocak)


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Python Programlama Dili Öğreniyorum 1

Kısa Açıklama:
Temel seviyede Python ile programlama öğrenme serisi 1


Yayıncı:
SEVİLAY AKŞAN


Kursun Detaylı Açıklaması:

Temel seviyede Python ile programlama öğrenmeyi hedefleyenler için etkileşimli bir kurs süreci sizi bekliyor.Python programlama diline ilgili iseniz ve bilgi eksikliğinden kaynaklanan bir önyargınız varsa güzel haber!! Bu kurs ile programlama bilgisi olmayan ve temel seviyede bilgi sahibi bireyler için eğitim serisi hazırladık. Lütfen sorularınız olursa sormakta ve danışmakta çekinmeyin. Umarım keyifli bir kurs ve öğrenme süreci geçirirsiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


5 DK ‘ da Özgün ve Profesyonel Logo Tasarla | Canva

Kısa Açıklama:
Canva ile profesyonel logo tasarla ve kendi tarzını yansıt !


Yayıncı:
Lobi̇ Eği̇ti̇m


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy KurslarıLogonuzu kendiniz tasarlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Türkiye’de ilk ve tek Canva ile logo tasarlama kursuna hoş geldiniz.

Bu kursumuzda sosyal medyayı profesyonelce kullanmak isteyenlere karmaşık tasarım programlarını kullanmadan Canva ile  telefondan, tabletten veya bilgisayardan 5 dakikadan kısa bir sürede nasıl profesyonel logo tasarımları yapabileceğinizi anlattık. Kursumuz adım adım sıfırdan ileri seviyeye doğru ilerleyecek ve kursu tamamladıktan sonra 5 dakikada profesyonel logolar tasarlayabiliyor olacaksınız.

Canva; telefondan, tabletten veya bilgisayardan sosyal medya gönderileri, logo, poster, sunum, davetiye, kart, reklam gibi birçok görseli profesyonel bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Her tasarımın elbette bazı kuralları var ancak tasarım kabiliyeti temelinde hayal gücüne bağlıdır. Canva , size tam olarak bu konuda destek sağlıyor. Canva’yı kullanabilmek için mucize tasarım bilgilerine sahip olmanıza gerek yok. Program zaten Türkçe ve içine girdiğiniz anda kullanım kolaylığı sağlıyor. Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak ve bizlerin de desteğiyle tüm bunları zahmetsizce tasarıma dökmek .

Bu kursta sizlerle beraber Canva ‘ yı kullanarak çok kısa sürede nasıl profesyonel logolar tasarlanıldığını anlattık. Örneklerimiz arasında ;takı satış sayfası , inşaat firması , doğal ürünler firması , tekstil firması vb. sektörlerine özel logoları adım adım tasarladık. Üstelik bütün tasarımı baştan sona görebileceğiniz şekilde derslere kaydettik. Çeşitli mesleklerden ve sektörlerden gerçek örneklerle tasarımlar yaptık. Bu kursu tamamladıktan sonra  girişimlerinde, kurumlarında, sosyal medya hesaplarında kullanacağın logoları sıfırdan kendin tasarlayabilmeyi öğreneceksin. Ve bizlerin logo tasarlarken nelere dikkat ettiğimizi gözlemleme şansını yakalayacaksın.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Rubik Küp Eğitim Seti

Kısa Açıklama:
En Geniş Rubik Küp Eğitim Seti ile Kendini Geliştir.


Yayıncı:
Erkam Kumru


Kursun Detaylı Açıklaması:

Rubik Küpü Eğitim Setine hoş geldiniz.

Bu kursta Rubik küplerini iyi bir seviyede çözmeyi öğreneceksiniz. Çok sayıda Rubik küp ile çeşitli küp çözme mantıklarını kavrayacaksınız.

PDF destekli eğitimimiz ile daha rahat bir şekilde öğrenebileceksiniz.

4x4x4 ve 5x5x5 küplerini öğrendikten sonra daha büyük küpleri (6x6x6, 7x7x7 gibi) çözmek sizin için daha kolay bir hale gelecektir.


Kursu Al
Buraya Tıkla


E-Ticaret’te Kadın Girişimciler için Hızlı Başlangıç

Kısa Açıklama:

Tüm ayrıntıları ile hızlı bir başlangıç zamanı!

Yayıncı:
Erkin Erol


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy KurslarıKadın girişimcilerimize özel alternatif satış kanallarını, alt yapıları ve özel sunulan hizmetleri tek tek değerlendirdik. Özellikle hangi site doğru satış kanalı ve girişimcilere özel hangi destekleri sağlıyor, bu konu özeline iniyoruz. Markaların ortalama komisyon oranları, kampanya destekleri ve kargosuna kadar olabilecek bilgileri de paylaştım. Yine bu eğitimin dökümanlarını ayrıca talep edebilir, podcast tadında dinleyebilirsiniz. Kısa ve öz, tüm detaylar sizlerle.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, Udemy Ücretsiz Kurslar (20-21 Ocak), udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.