0
1 share

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Sıfırdan Website Kurup İnternetten Para Kazanmak

Kısa Açıklama:
Adım adım WordPress ile Blog Kurarak Para Kazanma Eğitimi – Adsense’li siteler üzerinden eğitim


Yayıncı:
Ragıp Diler


Kursun Detaylı Açıklaması:

Sıfırdan website kurarak internetten para kazanma eğitimimizde adım adım ve olabildiğince işin mentalitesine ağırlık vererek kişisel Adsense sahibi sitelerim üzerinden neler yaptıklarımı ve nasıl Adsense alabileceğinizi anlatıyorum.

Bedava Udemy Kursları, Ayrıca temel seviyede ihtiyacınız olan SEO çalışmalarını ve içerik oluşturmanın ince detaylarını da bu eğitimde bulacaksınız. En güncel SEO uygulamaları sayesinde süreklilik ve sabır ile en kısa sürede internetten ilk paranızı kazanmanızı sağlamaya çalışıyorum.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Java ile Programlamaya Giriş 1

Kısa Açıklama:
Programlamanın Temelleri


Yayıncı:
Volkan Istek


Kursun Detaylı Açıklaması:

bizi takip etmeye, Bu eğitimde, Java programlama dili kullanılarak bilgisayar programlamanın / yazılım geliştirmenin temelleri olan prosedürel programlamanın öğretilmesi amaçlanmaktadır. Konu anlatımı Armstrong Üniversitesi Profesörü Daniel Liang’ın “Intro to Java Programming, Comprehensive Version (10th Edition)” kitabı üzerinde yapılmaktadır. Kitabı internet üzerinden edinmeniz tavsiye olunur.

Eğitim, JavaciNet üzerinden verilen haftada 3 saatten 16 hafta süren “Java ile Programlamaya Giriş Eğitimi”’nin kayıtlarının yeniden düzenlemesi ile oluşturulmuştur.

Programlamaya giriş eğitimi “Java ile Programlamaya Giriş – 2” eğitimi ile tamamlanmaktadır.

Java dilinin eksiksiz olarak öğrenilebilmesi için bu iki eğitimin ardından Java ile Nesne Yönelimli Programlama” (Hazırlık aşamasındadır) eğitimine devam edilmesi tavsiye edilmektedir.

Java dilinin seçilmesinin sebebi günümüzde kurumsal ve mobil uygulama geliştirmede en yaygın kullanılan güçlü bir programlama dili olmasıdır.

Java ile Programlamaya Giriş – 1 eğitimi günümüz online eğitim videoları mantığına uzak olmakla birlikte online sınıf kavramı içerisinde öğretmen – öğrenci etkileşimi üzerine kuruludur. Videolarda canlı olarak eğitime katılan diğer öğrencilerin sorduğu sorular bu eğitim serisini takip edecek öğrencilerin kafalarındaki sorularla benzer olabileceği düşüncesiyle bilerek kesilmemiştir. Önemli noktalar tekrar tekrar üzerinden geçilerek kalıcı olması sağlanmıştır. Ders içeriği günümüzün kolay tüketilebilir online eğitim videolarının aksine akademik sayılabilecek düzeyde detaylı ancak öğrencinin eğitim sonrası algoritma geliştirmede ihtiyaç duyacağı tüm temel kavramları kapsamaktadır.

Katılımcıların bu eğitime programlı ve planlı zaman ayırması büyük önem taşır. Diğer online videoların aksine tavsiye edilen; her hafta 1 ya da 2 ders videosunu takip edip kalan zamanda dökümanlarda sunulan ödev sorularına azami vakit ayırmalarıdır.

Bu eğitimlerin tamamlanması ile katılımcılar günümüzde kullanılan tüm programlama dillerinin temel mantığını kavramış ve kendi kendilerine her türlü platformdan ulaşabilecekleri örnek uygulama videoları ile o dili öğrenebilecek seviyeye gelebilecektir.


Kursu Al
Buraya Tıkla


FACEBOOK MARKETPLACE DROPSHIPPING EĞİTİMİ TÜRKİYEDE İLK

Kısa Açıklama:
Türkiye’de bir ilke imza attık ve sizler için Facebook Marketplace Dropshipping eğitimini ücretsiz bir hale getirdik.


Yayıncı:
Akin Yilmaz


Kursun Detaylı Açıklaması:

udemy ücretsiz kurslar, Bu kursta Facebook Marketplace Dropshipping eğitimi hakkında kısa bir bilgi alabilirsiniz ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Hatta sadece facebook maretplace ile sınırlı kalmayıp başka pazarlar için ihtiyacınız olan hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileride bulabilirsiniz…

Tek ihtiyacınız olan şey sabır , azim ve çalışmak.

Artık bir şekilde sizde dropshipping hakkında bu eğitim sayesinde bilgi sahibisiniz.

Para kazanmanın tadını çıkarma vaktiniz geldi.


Kursu Al
Buraya Tıkla


A’dan Z’ye Upwork ile Ihracat Egitimi [2020]


Kısa Açıklama:
Eger bilgisayar basinda calisiyorsan ve en az orta seviye Ingilizce bilgin varsa sen de rahatlikla ihracat yapabilirsin.


Yayıncı:
Zekeriya Mulbay


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları, Onunde 2 secenek var. Simdiye kadar nasil calisiyorsan aynen devam etmek ya da yaptigin isi, Ingilizce bilgin ile, Upwork uzerinden pazarlayarak ihracat yapmaya baslamak. ilk secenek daha guvenli ama ikinci secenek sana yuksek kazancin ve is/ozel hayat dengesinin kapisini aralayacak. Bu kurs ikinci secenegin yapilabilir oldugunu gostermek icin hazirlandi. Tek yapman gereken bu videolari inceledikten sonra her gun en az 1 saat Upwork’e vakit ayirmak.


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0
1 share

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.