0

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Detaylı Facebook & Instagram Reklamcılığı Eğitim Seti

Kısa Açıklama:
Sıfırdan İleri Seviyeye %100 Uygulamalı Facebook ve Instagram Sosyal Medya Yöneticisi Olun. | Facebook & Instagram Ads


Yayıncı:
Nurettin Turgut


Kursun Detaylı Açıklaması:

Sıfırdan İleri Seviyeye Facebook ve Instagram Reklam Yöneticisi Olun. %100 Uygulamalı. Kendi sosyal medya hesabınızı ve işletme hesabınızı profesyonel olarak yöneteceksiniz. Sosyal medya uzmanlığı yolunda adım adım ilerleyeceksiniz.

Business Facebook, İnstagram işletme hesabı , Business Whatsapp, chatbotu , Facebook Pixel nedir nasıl kurulur? Nasıl reklam çıkmalıyız?  Reklam çıkarken nelere dikkat etmeliyiz? Reklam incelikleri nelerdir? Nasıl hedefleme yapmalıyız? Kimlere nasıl reklam vermeliyiz gibi konuları ve daha fazlasının cevabını bu kursta bulacaksınız.

Kaliteli Görsel tasarım yapmayı , chatbot ile otomatik mesajlaşma yapıp zamandan tasarruf edip ürününüzü hızlı bir şekilde pazarlamayı sağlayacaksınız .

Aynı zamanda web sitenizin durumunu sosyal medya üzerinden takip etmesini uzman seviyesinde öğrenmiş olacaksınız. Eğer e-ticaret yapiyorsanız, internet üzerinden satış yapacaksanız, bu eğitimden edineceğiniz bilgiler ile satışlarınızı sosyal medya üzerinden arttırın ve rakiplerinizin önüne geçin.


Kursu Al
Buraya Tıkla


A’dan Z’ye Matematik

Kısa Açıklama:
Özenle hazırlanmış konu anlatımları ve 500+ soru çözümü videosu ile Matematik öğrenin ve bilginizi üst seviyeye çıkartın


Yayıncı:
Semih Ozan Sevgili


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları

 

Merhaba arkadaşlar ismim Ozan, bu kurs özelinde yetkinliğim hakkında fikir vermesi açısından sizlere kendimden bahsetmek istiyorum:

 • 2006 yılında girdiğim üniversite yerleştirme sınavında matematik-1 alanında tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye’de ilk 500 içerisine girdim.
 • ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans ve
 • ODTÜ Bilişim Sistemleri yüksek lisans derecelerim bulunmaktadır
 • 2013 yılında girdiğim KPSS’de sayısal alanında 90+ puan aldım
 • 2015 yılında girdiğim Türkiye’deki ALES sınavına benzer uluslararası geçerliliği olan GRE (graduate record examination) sınavında sayısal alanında 163/170 puan aldım.
 • Üniversite hayatım boyunca çok sayıda öğrenciye özel matematik dersi verdim. Matematik soruları yazıyorum, matematik dersini anlatmayı çok seviyorum.

Bu kurs;

 • KPSS, TYT, ALES ve DGS  sınavlarına hazırlanan, başlangıç düzeyinden itibaren tüm seviyelerdeki adaylara ve lise derslerine takviye yapmak isteyen öğrencilere yönelik olarak hazırlanmıştır.
 • Matematik alanında tüm ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak, yoğun bir emek harcanarak özenli bir çalışma sonucunda hazırlanmıştır.
 • Belirtilen sınavların müfredatına tam uyumlu bir şekilde konu anlatımı, karşılaşabileceğiniz tüm soru tiplerini kapsayan 500 den fazla soru çözümü videosu içermektedir.
 • Konu anlatımı ve soru çözümü videolarının tamamı indirilebilir durumdadır, bu sayede dilediğiniz anda ve istediğiniz yerde; bilgisayar, tablet veya akıllı cep telefonlarınızla kurs içeriğine ulaşabilirsiniz.
 • Çözülen sorular ve konu anlatımlarının tamamı ayrıca indirilebilir pdf formatında sizlere sunulmaktadır.
 • Kursa bir kez kayıt olduğunuzda, soru cevap bölümünde aklınıza takılan matematik sorularında her türlü destek verilecektir.

Sizleri kursumda görmekten sabırsızlık duyuyorum.


Kursu Al
Buraya Tıkla


2021 WordPress ile Web Sitesi Oluşturma (ÜCRETSİZ)

Kısa Açıklama:
Herhangi bir kod bilgisi olmadan, hiç bilmeyen birine göre hazırlanmış bu eğitimle WordPress öğrenin.


Yayıncı:
Abdullah Üstün


Kursun Detaylı Açıklaması:

Herhangi bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan, birçok farklı web sitesini WordPress ile oluşturabilirsiniz.

Hazırladığım bu ücretsiz temel eğitimle de WordPress’i kolayca öğrenip, hızlıca kendi web sitenizi oluşturmaya başlayabileceksiniz.

Bu eğitim hiç bilmeyen birine göre hazırlanan bir eğitim olduğu için temel kavramlar dahi en detaylı haliyle anlatılmıştır.

Bir site kurulurken ihtiyacımız olan domain ve hosting tanımını gerçekleştireceğiz. Bu süreçte hosting firmaları hakkında çeşitli bilgiler edineceğiz.

Domain alırken dikkat etmemiz gereken unsurları göz önünde bulundurarak, yararlanabileceğimiz faydalı siteleri öğreneceğiz.

Bir hosting firmasına veya bir hosting paketine karar verirken, dikkat etmemiz gerekenler özelliklerin neler olduğunu birlikte inceleyeceğiz.

Domain ve hosting satın alma işlemini gerçekleştirip, hosting panelimizin kontrolünü sağlamayı öğreneceğiz.

WordPress’in kurulumunu gerçekleştirip yönetici panelinde yer alan her alanı birlikte inceleyeceğiz. Yazılar, yorumlar, sayfalar, görünüm, eklentiler, araçlar, ayarlar gibi bir çok alanın bizim için ne ifade ettiğini anlayacağız.

Özellikle WordPress yazı editörü ile neler yapabileceğimiz konusunda detaylı inceleme yapacağız.

WordPress ile yapılmış örnek sitelere bakarak, WordPress ile oluşturabileceğimiz siteler hakkında bilgi edineceğiz.

WordPress’in ücretsiz olarak sunmuş olduğu temalardan bir tanesini etkinleştirip demo yükleme işlemini öğreneceğiz.

Yüklediğimiz demo için basit düzenlemeler yapacağız.

Eklentileri etkinleştirmeyi öğreneceğiz.

Really Simple SSL eklentisi ile SSL nedir, nasıl kurulur, yönlendirmesi nasıl yapılır gibi soruların cevabını inceleyeceğiz.

Özetle; WordPress kurmak için neler gerekli, kurulum adımları neler gibi soruların cevabını vereceğiz.

İlk olarak biz WordPress mantığını anlayacağız. Sonraki eğitimlerde tasarımsal ve işlevsel olarak farklılıklar katacağız.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Temel Network(Ağ) Eğitimi-1

Kısa Açıklama:

Network ‘ün Temel Bilgileri

Yayıncı:
Yunus Emre Dursun


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları,

Sizlere Network/Ağ teknolojisi hakkında temel olarak öğrenmeniz gereken bilgileri kendi oluşturmuş olduğum sunumlar üzerinden anlatmaya çalıştım. Konularımız temel olarak;

-Network ve İletişim  (Network ve İletişim kavramlarının tanımı)

-Network de Protokol Kavramı   (Network de kullanılan en önemli protokoller ve açıklamaları)

-Network Çeşitleri   (Network çeşitlerinin bağlantı örnekleri ve açıklamaları)

-Network Topolojileri   (Fiziksel ve Mantıksal topolojiler olmak üzere 2 alt başlıkta)

-Network de Kullanılan Cihaz ve Kablolar   (Cihazların ve Kabloların kullanım şekilleri ile çalışma mantıkları)

-OSI Modeli   (OSI Modelinin katmanlarından ve önceki öğrendiğimiz cihaz, kablo ve protokollerin tekrarı)

-TCP/IP   (TCP/IP protokolünün katmanları ve detayları)

-TCP/UDP  (TCP/UDP  aktarım katmanı protokolünün detaylı açıklanması)

-NIC/MAC/ARP  (Ethernet kartı, Mac adresi ve de Adres çözümleme protokolünün işleyişi ve detayları)

-IP Basics   (IP, DNS, DHCP, IPv4, IPv6, Subnetting konularının örnekler verilerek açıklanması ve kursun tamamlanması)

Yukarıda bahsedilen konular sözel olarak anlatıldıktan sonra , bu konuları içeren uygulama eğitimi de en kısa sürede sizlere ulaştırmak ilk hedefim. Ayrıca sizler için derslerin altına koymuş olduğum linkten Quizlet uygulamasındaki sanal sınıfımıza katılarak oradaki alıştırmaları yapabilirsiniz. Çünkü network dediğimiz teknoloji çok geniş ve detaylı bir konu, bu yüzden burada anlatıp uygulamasını yaptığımız sınırlı konular ile kısa sürede tamamını öğrenmek mümkün olmuyor. Benim amacım ise temelden sürekli tekrar ederek bu konuları anlamak, sonrasında detaylı konulara girmek. Bu yüzden bu kursu sizlere oluşturuyorum. Kendime fayda sağladığını düşündüğüm bu eğitim umarım herkese faydalı olur.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.