0

Ücretsiz Udemy Kurslar


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


PHP MVC Programlama ve STOK TAKİP Programı

Kısa Açıklama:
PHP MVC kullanarak profesyonel bir PHP geliştirici olmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi öğrenin.


Yayıncı:
Mert Buldur


Kursun Detaylı Açıklaması:

PHP‘nin ileri düzeydeki  MVC programlamayı bu kurs içerisinde bulabilirsiniz.PHP MVC bölümünü tamamladıktan sonra baştan sona STOK TAKİP’i programı yazıyoruz ve bilgilerimizi kullanıyoruz.

Kendi Frameworkunu hazırlamak istiyorsanız bu kurs  sizi kesinlikle fikir sahibi yapıcaktır.Kurs içerisinde PHP işlemlerimizde kullanacağımız harika bir alt yapı hazırladık ve bu alt yapıyı kullandık.

Sizde MVC denilince fransız kalmamak istiyorsanız Kurs’a hemen başlayın.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sıfırdan C Programlama Öğrenin

Kısa Açıklama:
Sıfırdan başlayarak C programlama dili öğrenmek isteyen herkese uygun temel c kursu


Yayıncı:
Kubilay Erkeç


Kursun Detaylı Açıklaması:

Çok fazla derinlemesine inmeden, temel düzeyde C dili öğrenmek ve projelerle kendinizi geliştirebilmek için hazırlanmıştır.

Kodlamaya nereden başlayacağını bilmeyenler için veya yeni bir dil öğrenmek isteyenler için oldukça faydalıdır.

Kursumuzda temelden başlayarak, pointer kavramı da dahil olmak üzere karmaşık uygulamalar geliştirmeye kadar ilerledik.

Eğitim serisini izlerken takıldığınız yerleri bana yorum kısmından sormaktan lütfen çekinmeyin.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Yeni Başlayanlar için Bitcoin’den Para Kazanma Formülü!

Kısa Açıklama:
Teknik detay, tarih, sıkıcı bilgi yok.


Yayıncı:
Mehmet Hamdi Bol


Kursun Detaylı Açıklaması:

2014 yılından beri uyguladığım, anlattığım, öğrettiğim Bitcoin’den para kazanma formülü bu kursta açık ve net olarak sunuluyor. Dersler bir arada ve doğru sırada sunulduğu için izlenmesi ve öğrenilmesi kolaydır.

Kursu alanlar, Udemy üzerinden soru sorabilecek, önceki soruları görüntüleyebilecek. Daha çok kişiye ulaşmak için desteklerinizi rica ederim.

Bitcoin ile para kazanmak için tarihini ve sıkıcı detayları bilmeye gerek yok. Aynen elektrik örneğinde olduğu gibi ama çok önemli nasıl elektrik bilinçsiz kullanıldığında tehlikeli ise Bitcoin de bilinçsiz yatırım yapıldığında tehlikelidir.

Bu formülü şimdiye kadar binlerce kişi uyguladı. Sadık kalan ve sabırlı olanlar kazandı.

Şimdi sıra sizde.

ÖNEMLİ NOT: Bu kurs ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sıfırdan İleri Seviyeye Camtasia Studio İle Video Montaj

Kısa Açıklama:
Sosyal medya’da ki video paylaşımlarınız için kafa karıştırıcı zor programlara ihtiyacınız yok! işte karşınızda Camtasia


Yayıncı:
Kerim Demir


Kursun Detaylı Açıklaması:

 

Yıllardır kendi videolarımıda düzenlediğim Camtasia Studio video montaj programını bu eğitim setinde sizlere saatler içinde tamamen öğretiyorum.

Bu eğitim seti sayesinde Camtasia Studio programı ile videolarınızı dakikalar içinde montajlayıp kaydedebilirsiniz. Youtube içerik üreticisi, Instagram’da videolar paylaşan bir sayfa sahibi veya kendi projeleri için videolarını düzenlemek isteyen biriyseniz bu programı mutlaka öğrenmeniz gerekmektedir.

Camtasia programı render işleminden sonra düşük video boyutlarını bize sunması nedeniyle Youtube gibi platformlara videolarımızı kalite kaybı yaşamadan daha hızlı yüklememize de yarar. Bu yüzden içerik üreticilerinin çoğu bu programı hem pratik hemde kaliteli olduğundan dolayı tercih ediyor.

Bu eğitim setini bitirdiğinizde videolarınızı hızlıca istediğiniz gibi düzenleyip sosyal medya’da paylaşıma hazır hale getirebileceksiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Tek Projeyle Scratch Öğrenin

Kısa Açıklama:
15 Puzzle Oyunu


Yayıncı:
Ömer Yavuz


Kursun Detaylı Açıklaması:

Kursun başlığı size bir hayli iddialı gelmiş olabilir. Elbette tek proje ile hiçbir konuyu tam anlamıyla öğrenemezsiniz. Her projede farklı kapıları aralar, başka özellikleri keşfedersiniz. Ancak bu kursta anlatılan 15 Puzzle oyunuyla; kukla tasarımı, değişken ve liste tanımlama, matematiksel operatör ve fonksiyon kullanımı, döngü ve eğer yapıları, kuklalara haber salma ve blok (fonksiyon) oluşturma gibi Scratch’e dair birçok konu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Ayrıca bu kurs, programlamanın temeli olan algoritma mantığınızı geliştirmenize ve problem çözme becerilerinize katkı sağlayacaktır.

Kursta öğrendiğiniz oyunun algoritmasını başka programlama dillerine de uyarlayabilirsiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.