0

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Zihinler FORA, Zihin Haritaları ile Öğrenmeyi Öğrenelim

Kısa Açıklama:
Zihinler FORA İle Öğrenmenin Farkına Varırsınız ve Bir Daha Asla Eskisi Gibi Olmazsınız. Hayata Bakış Açınız Değişir.


Yayıncı:
Akın Kağan Akçalı


Kursun Detaylı Açıklaması:

Zihin Haritalarının mucidi Tony Buzan’nın öğrencisi ve aynı zamanda Yetkili Zihin Haritalama Eğitmeni Akın Kağan Akçalı tarafından verilen Zihinler FORA eğitiminin amacı Öğrenme Kültürü oluşturmak ve Hayata Bakış Açınızı Değiştirmektir.  Zihinler FORA, sadece basit bir “öğrenme tekniği eğitim” değil düşünce tarzınızı değiştirerek “Öğrenmek İstediğiniz Konulara Bakış Açınızı Değiştirmeyi” hedefleyen bir eğitimdir. Bunun için ihtiyacınız olan çok etkin bir öğrenme ve düşünme tekniği olan Zihin Haritalarının nasıl ortaya çıktığını, kullanım alanlarını ve en önemlisi  eğlenceli, kalıcı ve etkin bir öğrenmede nasıl kullanılacağını anlatır. 21 yy. becerileri arasında en kritik becerilerden birisi olan Öğrenmeyi Öğrenme becerisini kazandırmayı amaçlamaktadır.

Unutmayalım ki 21 yy. bilgiyi en iyi şekilde kullanma çağıdır. Beynini seçilmiş bilgiler ile besleyenler amaçlı öğrenirler ve bilgi obezi olmazlar

Beynimizin öğrenme dışında yaratıcılık, hafıza ve genel düşünme becerilerini de geliştirmeli ve her birimiz zihinsel okur yazar olmalıyız. Ancak zihinsel okur yazar olarak kendi içimizdeki en iyiyi ortaya çıkartabilir potansiyelimizi tam olarak kullanabiliriz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Microsoft Excel – Temel & İleri Seviye | Ücretsiz Eğitim

Kısa Açıklama:
Excel Eğitimi setimiz ile sizde ileri düzey online excel kursu deneyimini yaşayabileceksiniz. Hemen ücretsiz deneyin!


Yayıncı:
Dopinger TR – Halil İbrahim Er


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları, Excel eğitimi, sizde hemen ileri excel eğitimi alarak ücretsiz kendinizi geliştirebilirsiniz. Temelden ileri seviyeye kadar her türlü bilgiye sahip olacaksınız.

Online ve videolu Udemy’de sizlerle. Her türlü soruyu ücretsiz olarak sorup yanıt alabilirsiniz. Excel eğitimi tamamlandıktan sonra tüm seviyelerde raporlama ve macro işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Temel excel eğitimi
  2. ileri excel geliştirme ve uyum eğitimi
  3. makro excel eğitimi
  4. excel pivot table eğitimi
  5. raporlama eğitimi

Kursu Al
Buraya Tıkla


Autocad 2020 Uygulamaları

Kısa Açıklama:
Autocad 2020 Programı İle Teknik Çizim


Yayıncı:
Halil Özdemir


Kursun Detaylı Açıklaması:

AutoCAD 2020 programını kullanarak 2 boyutlu çizim örnekleri ile çizim kabiliyetini geliştirmek ve farklı komutları bir arada kullanarak yeni bakış açıları yakalayabilmek adına oluşturduğum bu kursu kolaydan zora doğru izleyip daha sonra da kendiniz uygulayarak maksimum faydayı alabilirsiniz.

Ücretsiz ders içerikleri sürekli güncellenecek ve daha karmaşık çizimler sade anlatımlarla aktarılacaktır.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Temel Network Eğitimi-1

Kısa Açıklama:

Network, Network Temelleri, TCP/IP ve OSI Referans Modeli, Temel Ethernet ve IP Kavramını Ayrıntılı Olarak Öğrenin

Yayıncı:
Cisco Akademi


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları, Günümüzde çevremize baktığımızda tüm cihazların bir Network’ün parçası olduğunu görüyoruz, elimizdeki cep telefonundan, evimizdeki televizyona, kolumuzdaki saatimizden şirketimizdeki bilgisayara kadar tüm cihazlar bir Network’e bağlanıyor ve sürekli bir iletişim halinde bulunuyor,

Çevremiz bu kadar Network ile örülmüş iken Network’ün temelini öğrenmenin önemli olduğunu değerlendiriyoruz,

Çünkü Network günümüzde Teknolojinin temel taşını oluşturuyor,

Network’ü anlamak için önce Network’ün temellerini anlamamız gerekiyor,

Bu eğitim serisinde de Network’ün temellerini ayrıntılı olarak görüyor olacağız.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.