0

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Fortigate Firewall Eğitimi

Kısa Açıklama:
Önemli Bilgiler


Yayıncı:
Eray Uçman


Kursun Detaylı Açıklaması:

Kurs içeriğinde öncelik olarak sanal ortama fortigate kurulumu ve bunun üzerinden menü tanıtımları uygulamaları olarak gerçekleştirilmiştir. Daha sonrasında belirli senaryolara uyularak hem fiziki hem de sanal ortamda uygulamalar gerçekleştirilmiş. Bu kursu bitirdiğiniz de Fortigate Firewall kurulumu ve yönetimi konusunda bilgi sahibi olacak ve firma ölçeği fark etmeksizin kurulum gerçekleştirebileceksiniz. Kurs içeriği güncellenmeye örnekler eklenmeye devam edecektir.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Oyun Tasarımına Giriş (Game Jam)

Kısa Açıklama:
Yeni başlayanlar ve bilgilerini tazelemek isteyen geliştiriciler için oyun tasarımına giriş


Yayıncı:
HisarCS .)


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy KurslarıMerhabalar. Bu kursta oyun tasarımı hakkında bahsedeceğiz. Bu kurs HisarCS Game Jam etkinliğine katılanlar için tasarlanmıştır bu nedenle baştan sona oyun tasarımını değil, sadece yarışmaya katılabilmek için bilmeniz gereken her şeyden bahsedeceğiz. Öncelikle oyun tasarlamak için olmazsa olmaz 5 unsurdan bahsedeceğiz. Sonradan, level bazlı oyun tasarlamak isteyenler için level tasarım ilkeleri üzerinden geçeceğiz. Oyununuzda ilerleme hissini nasıl verebileceğinizi konuşacağız. Bosca Ceoil kullanarak oyununuza nasıl müzik ekleyebileceğinizi göstereceğiz. Son olarak pixel assetler tasarlayabilmek için kullanabileceğiniz uygulamayı ve nasıl kullanabileceğinizi göstereceğiz. Bu kurs, yeni başlayanlar ve bilgilerini tazelemek isteyenler için tasarlanmıştır.


Kursu Al
Buraya Tıkla


IELTS – TOEFL – PTE – HAZIRLIK ATLAMA

Kısa Açıklama:
Academic Writing


Yayıncı:
K4 English Yayıncılık


Kursun Detaylı Açıklaması:

Hayallerine erişmek isteyen insanlar olarak önümüze her zaman engeller çıkabilir.
Öyle zamanlar gelir ki, her türlü yol ve yöntemi denediğimiz halde bu zorlayıcı barikatı aşmanın imkansız olduğunu düşünürüz.
Eğer sen de böyle zamanlardan geçtiysen okumaya devam et…

”Sınavda Başarılı Olmak Senin için Önemli bir Adım…”

Belki yurtdışında okumak için ya da kazandığın üniversitenin hazırlık bölümünü atlamak için sınav engelini geçmek istiyorsun….

Ya da yurtdışı görevlendirmeleri ya da kıdem tazminatı için….

Ya da  yeni bir meslek için…
Ya da kariyerinde yeni bir yer edinmek için…
Şimdi buradasın ve hikayeni baştan yazmak istiyorsun.
Belki de hikayen bunlardan biraz farklı?
Sınava ilk kez giriyorsun, ve nasıl yapacağına dair en ufak bir fikrin bile yok. Sadece sınavda başarılı olmak istiyorsun.

”Çok Çalışırsam İstediğim Skoru Alırım Diye Düşünüyorsun…”

Sınava saatlerini harcamana rağmen bir türlü istediğin skora ulaşamadın…
Farklı bir çok kaynaktan gramer çalıştın.
100’lerce kelime ezberledin.
10’larca okuma parçasını tüm detayları ile inceleyip sonuca gitmeye çalıştın.
Ya da 10’larca farklı IELTS/ TOEFL kitabının sana söylediği metodları uygulayarak istediğin skoru alacağını düşündün.
Peki hiç kendine şu soruyu sordun mu?

”Kısa Sürede En Efektif Şekilde Sonuca Ulaşabilmek için Kullanılacak Bir Yöntem Var mı?”

Öğrecilerimin ulusal ve uluslararası sınavlarda başarılı olmalarına yardımcı oluyorum. Daha çok TOEFL, IELTS gibi sınavların WRITING bölümünde ciddi tecrübeye sahibim. Amacım size balık yedirmek değili! En zorlu şartlar da bile balık tutabilmenizi sağlamak. Yüz yüze yapılan derslerde öğrencilerime verdim faydayı size de vermek istiyorum. Umarım dersleri beğenirsiniz.

Twitter, instagram hesaplarım: aliihsanburak


Kursu Al
Buraya Tıkla


Evrim teorisi ve İslam

Kısa Açıklama:

İslam dini evrim teorisini gerçekten red mi ediyor?

Yayıncı:
Alp Timuçin Koçak


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları,Bu kurs ücretsizdir ve Udemy öğrencileri gibi kaliteli bir kitle ile olumlu tartışma ortamı oluşturabilmek, birbirimizi doğru yönlendirebilmek, sorgulamak ve araştırmak üzere oluşturulmuştur. Herkesin soru/cevap kısmında fikirlerini özgürce beyan etmesine izin verecek bir yapıda bina edilmiştir, böylelikle konuyla ilgilenen herkes mutlaka birşeyler öğrenebilecek, bakış açısını genişletebilecektir. Kimseye fikir empozesi yapılmamaktadır, kritik düşüncenin geliştirilmesi amaçlanmıştır. Tüm dünyada kabul gören bilimsel bir gerçek olan evrim teorisinin, İslam dini ile uyum içerisinde olduğu aktarılmaya çalışılmıştır.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.