0

Ücretsiz Udemy Kurslar

OLASILIK

Kısa Açıklama:
Ezberden uzak bir şekilde olasılık teorisi’nin temellerini anlayın. Bol görselli ve soru çözümlü.


Yayıncı:
Aybars Tokta


Kursun Detaylı Açıklaması:

Merhaba,

Ben Aybars, doktora eğitimim boyunca çalıştığım konulardan dolayı olasılıkla fazla haşır neşir olmuş biriyim. Bu kursta sizlerle olasılık teorisi hakkında bildiklerimi paylaşacağım. İster okuldaki hocanın anlatışını beğenmeyen bir lisans öğrencisi, isterseniz bilgilerini tazelemek isteyen lisansüstü öğrencisi veya mezun olun bu kursun sizin için faydalı olacağını düşünüyorum. Şu anki hali 4 saat olan kursun yapımı halen devam etmektedir. Tamamlanmamış olan her bölümün yanlarında tahmini bitiş tarihlerini yazdım.

Özellikle lisans öğrencileri en çok soru çözümü istedikleri için her konudan sonra ödev ekledim. Her bir ödevin hem indirip daha sonra kendiniz de çalışabilin diye pdf formatında dökümanı ve videolu anlatımı bulunmaktadır.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sıfırdan İleri Seviye’ye WordPress Eğitimi

Kısa Açıklama:
Kod bilgisine sahip olmadan sıfırdan profosyonel web, blog ve E-Ticaret Sitesi Yapımı


Yayıncı:
Kaan Çakal


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu eğitim kapsamında sizlere wordpress hakkında temel bilgiler sunup, wordpress tabanlı bir sitenin kurulumunu ve yönetimini, ileriki eğitimlerde de detaylı bir şekilde wordpress tabanlı e – ticaret sitesi kurmayı ve yönetmeyi, daha sonra wordpress’e yönelik seo çalışması yapmayı ve site optimizasyonu hususunda eğitimlerime devam edeceğim. Böylece sizde her amaca yönelik wordpress tabanlı bir site kurup, kod bilgisine sahip olmadan kendi sitenize sahip olabileceksiniz


Kursu Al
Buraya Tıkla


Go Programlama Dili Temelleri

Kısa Açıklama:
Google tarafından geliştirilen Go dilini basit ve anlaşılır şekilde öğrenin


Yayıncı:
İsa Acarer


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu kursun amacı Google tarafından geliştirilen Go dilini her seviyede yazılım meraklısına anlaşılır bir şekilde öğretmektir. Go dili konunun uzmanları tarafından geleceği parlak programlama dilleri arasında gösterilmektedir. Kurs, her seviyeden yazılım öğrenmek isteyen kesimlere göre oluşturulmuştur. Başlangıç aşamasında temel bilgiler yüklenen eğitim setine ilerleyen zamanda örnek uygulamalar, projeler ve ileri seviye konular da eklenecektir.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ubuntu üzerinde Php çalışma ortamı hazırlayın !

Kısa Açıklama:
Linux üzerinde Php & Nginx & Mysql & Composer & Git ile çalışın.


Yayıncı:
Api Lojistik


Kursun Detaylı Açıklaması:

Yazılım Proje tarafından sağlanan bu kursun asıl amacı;

Bundan sonraki Web teknolojileri derslerinde işleyeceğimiz programlama dili olan Php ile geliştirme yapmak için, gerekli çalışma ortamının hazırlanmasını işleyeceğiz.

Daha önce Linux veya Ubuntu kullanmamış olmanız problem teşkil etmemekte. Windows veya MacOS kullanıcısı olabilirsiniz.

Ubuntu 18.04 LTS veya güncel sürüm destktop iso dosyasını indirin ve kurun. Sonra derse başlayabilirsiniz.

Not: Linux & Ubuntu konusunda endişesi olan arkadaşlar için Virtualbox tarzı sanallaştırma uygulamalarını kullanabilirsiniz. Virtualbox üzerinde Ubuntu 18.04 LTS veya güncel sürüm destktop iso dosyasını indirin ve kurun.

İyi dersler…


Kursu Al
Buraya Tıkla


Yeni Başlayanlar İçin Artırılmış Gerçeklik Eğitimi

Kısa Açıklama:
Geleceğin Teknolojisine Hazır mısın ?


Yayıncı:
Aşkın TEMEL


Kursun Detaylı Açıklaması:

kurs sayesinde Artırılmış Gerçeklik konusunda harika bir temel atmış olucaksınız aynı zamanda size kendinizi geliştirmek için gereken çoğu ücretsiz kaynağı göstericez.Yani bu kurs nerden başlıyacağını bilmeyen ama hayal ,ideal ve azime sahip olan herkes için uygundur .Rehber niteliğinde olan bu kurs yazılıma ve Artırılmış Gerçekliğe hobi yada profosyonel anlamda başlamak isteyenlere harika bir temel olucaktır.Kursta baştan sona güncel kodları kullanılmıştır.

Hedef kitle kimdir ?

Kısa sürede Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları yapmak isteyenler

Artırılmış Gerçekliği öğrenmek için rehber niteliğinde bir temel arayanlar.

Yazılıma başlıyacak bir yer arayanlar.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.