0

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Java ile Android Uygulama Geliştirme Kursu​

Kısa Açıklama:
Başlangıçtan İleri Seviyeye android eğitim setiyle kendi uygulamalarınızı geliştirin.


Yayıncı:
Mert Karadeniz


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu kurs kapsamında java temellerinden başlayarak ileri seviyeye doğru android uygulama geliştirme becerisine sahip olacaksınız.Android deyince 4 temel yapı akla gelmektedir.Bu 4 temel yapıyı kurs süreci boyunca öğrenmiş olacaksınız.

Sadece android uygulama geliştirmekle kalmayıp nesne yönelimli programalanın ne demek olduğunu ve getirdiklerini nasıl en etkili bir şekilde kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Göz alıcı tasarımlar geliştirerek kullanıcıya görsel bir şölen hazırlama beceriside kazanacaksınız.Son olarak bonus dersler ile birlikte markete uygulama yükleyip nasıl para kazanabileceğinizi adım adım öğrenmiş olacaksınız.

Belki de sadece yazılım değil bir girişimci olarak nasıl uygulama geliştirebilirim sorusunun cevabını bu kurs kapsamında bulmaya çalışacaksınız.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sıfırdan Konuşturan İlk ve Tek İngilizce Kursu

Kısa Açıklama:
Konuşturan Kurs, Hikayelerle İngilizce Öğren, Toplamda 30 Saat Olacak


Yayıncı:
Tuğrul Ceyhan


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları

Bir dil en iyi doğal haliyle öğrenilir, yani çocukların öğrendiği gibi, kelimeleri sık sık duyarak.

Hem Türkçe hem Kürtçe konuşan arkadaşınızın neden İngilizce öğrenemediğini hiç düşündünüz mü?

İngilizce zor diye mi?

En zor dil hangisi?

Size göre Çince mi?

Peki 2 milyar insan Çinceyi nasıl konuşuyor?

Peki okuma yazma bilmeyen anne babanın bile çocuğuna konuşma dilini öğretirken, üniversitede öğretmenlik okumuş birinin neden dil öğretemediğini?

Peki anne baba çocuğa Türkçeyi öğretmeye neden fiilimsilerden değilde mama gibi en temel kelimelerden başlıyor?

Bu güne kadar gördüğünüz tüm dil eğitimlerini unutun.

Bu kurs ile İngilizce konuşacaksınız.

Bu kurs ile İngilizceyi doğal olarak öğreneceksiniz.

Bu kursta tabularınız yıkılacak ve İngilizce öğrenebileceğinizi göreceksiniz…


Kursu Al
Buraya Tıkla


VmWare Sanallaştırma Temel Eğitimi

Kısa Açıklama:
Bu eğitimde VmWare vSphere ESXi Hypervizor, Workstation Pro ve Fusion hakkında temel bilgileri öğrenebilirsiniz.


Yayıncı:
Yavuz BULUT


Kursun Detaylı Açıklaması:

Udemy üzerinden yayınladığım diğer eğitimlerde lab çalışmalarını yaparken sıklıkla VmWare sanallaştırma sistemlerini kullandığımızdan ve sanallaştırma hakkında bilgisi olmayan arkadaşlarımız da olabileceğini düşündüğümden bu VmWare Sanallaştırma Temel Eğitim’ini ücretsiz olarak sizler için hazırladım. Umarım bu eğitim sizler için faylalı olur.

Bu eğitimi sektördeki 22 yıllık deneyimlerimle sizlere en iyi şekilde aktarmaya çalıştım. Eğitimi hazırlarken ben çok keyif aldım sizilerinde keyif alarak izleyeceğinizden hiç şüphem yok.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Parfüm kültürü

Kısa Açıklama:

Parfümlere dair hızlı bir bakış

Yayıncı:
Alp Timuçin Koçak


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy KurslarıParfüm nedir? Nasıl saklanır, nerden alınmalıdır, neye göre seçilmelidir, kaç fıs uygulanmalıdır, orjinal parfüm sahtelerinden nasıl ayırt edilebilir, sahte tester nasıl anlaşılır, hangi mevsimde hangi parfümler seçilmeli vb. konularını işleyerek, bu konudaki genel kültürünüzü artırmayı ve gündelik hayatta parfüm seçerken işinize yarayacak bilgileri size ulaştırmamı sağlayacak bir kurs içeriği oluşturmak istedim.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.