0

Ücretsiz Udemy Kurslar

Yapay Zeka, Makine Öğrenimi ve Doğal Dil İşleme

Kısa Açıklama:
Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi Algoritmalarına Giriş


Yayıncı:
HisarCS .)


Kursun Detaylı Açıklaması:

Her gün girdiğiniz websitelerinin sizi nasıl bu kadar iyi tanıdığını veya Siri’nin sizi nasıl anladığını hiç düşündünüz mü? Son zamanlarda araştırmaların merkezinde bulunan yapay zeka ve makine öğrenimi algoritmalarına bu derste giriş yapacağız. Çalışma süresince makine öğrenimi konseptlerinin matematiğini öğrenip, kendi uygulamalarınızı oluşturabileceksiniz. Bir yandan da insan bilgisayar etkileşiminin kaçınılmaz bir parçası olan ses iletişiminin nasıl çalıştığı konusunda tartışacağız.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Bootstrap Sıfırdan Kapsamlı Eğitim Seti

Kısa Açıklama:
Bootstrap Eğitimi


Yayıncı:
bidoluyazılım .


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu kurs, HTML ve CSS eğitimlerinin devamı olarak çekilmiştir. Kurs içeriğinde Bootstrap ile ilgili özellikler temel düzeyden başlayarak anlatılmıştır.  Responsive ve göze hoş gelen bir web sitesi tasarımı Bootstrap ile daha etkili bir şekilde yapılmaktadır ve bu eğitim serisinde Bootstrap olabildiğince basit, bölüm bölüm ve akılda soru işareti kalmayacak şekilde, öğrencilere ihtiyaç duyacakları bütün bilgiler, oldukça basit ve yalın bir şekilde aktarılmıştır. Herkese iyi çalışmalar dilerim.


Kursu Al
Buraya Tıkla


JavaScript Dili Temelleri

Kısa Açıklama:
JavaScript Dilinin Temellerini Kolaylıkla Öğrenin


Yayıncı:
İsa Acarer


Kursun Detaylı Açıklaması:

JavaScript Web programlama alanında en yaygın kullanılan dildir. Web sayfalarına dinamiklik kazandırır. Web tasarımcı olmak isteyen birisinin mutlaka öğrenmesi gereken bir dildir. Bu eğitim setinde javascript dili temellerinin sıfırdan ileri seviye kadar eğitimi verilecektir. Başlangıçta eğitim setinin iki saatlik bölümü yüklenmiştir. İlerleyen zamanda eğitim setinin tamamı yüklenecektir. Ayrıca HTML ve CSS eğitimlerini içeren dersler de kurs kapsamına alınacaktır.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ölüme Çalım Atma Sanatı: Can Kurtaran Hap Bilgiler

Kısa Açıklama:
Bu eğitim, beklenmedik olaylarla karşılaşma ihtimalini azaltman ve olumsuzluklara hazır olman için hazırlandı.


Yayıncı:
Yunus Pinto


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ülkemizde her gün yaklaşık 42 kişi beklenmedik kazalar sebebiyle hayatını kaybediyor, yüzlercesi ise ciddi şekilde yaralanıyor. Üzücü olaylarla karşılaşma ihtimalini düşürmek senin elinde. Peki kendini ve sevdiklerini korumanın en basit yolu nedir biliyor musun? Bilinçlenmek için başına kötü bir olayın gelmesini beklememek. Kısa ama öz şekilde alacağın bu bilgilerle ya çok ciddi yaralanmaları önleyeceksin yada doğru zannettiğin yanlışları artık yapmayacaksın. Bunun önemini tam olarak şimdi farketmeyebilirsin. Ne zaman televizyonda veya internette, doğrusunu öğrendiğin bir şeyin yanlış yapıldığını görürsen okuduklarının önemini işte o zaman farkedeceksin.

Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı ilk yardım eğitmeni tarafından alacağın bu online eğitim; beklenmedik kaza ve yaralanmalarla karşılaşma ihtimalini minimuma indirmek için tasarlandı. Eğitimin dili samimi olduğundan, izlerken keyif alacığından eminim.

Önemli Hatırlatma: Bu eğitim programında alacağınız bilgiler yalnızca bilinçlendirme ve genel bilgi kazandırma maksatlıdır. Bir kişinin resmi olarak ilkyardımcı kabul edilebilmesi için Sağlık Bakanlığı onaylı eğitim kurumlarından 16 saatlik teorik-uygulamalı eğitim alması ve yine Sağlık Bakanlığı’nın düzenlediği teorik-uygulamalı sınavda başarılı olması gerekmektedir.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.