0

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Web tasarım & web sitesi nasıl yapılır? Html & CSS dersleri

Kısa Açıklama:
Internet sitesi yapmak için gerekli olan temel teknolojiler html ve css eğitim videosu


Yayıncı:
Yasin Aktimur


Kursun Detaylı Açıklaması:

EĞİTİME SADECE 3 DOLARA SATIN ALIN : TREEDOLLAR yada BURAYI TIKLAYIN

Merhabalar eğer web sitesi yapmak istiyorsanız , evden çalışarak kazanç elde etmek yada herhangi bir yerde front end developer yani web tasarımcısı olarak çalışmak istiyorsanız veya elinizde bulunan birşeyleri satmak istyorsanız , bildiklerinizi insanlarla paylaşmak vb bu çok fazla uzatılabilir kitlenize internetten ulaşmak istiyorsanız web sitesi tasarımı için gerekli olan iki temel teknoloji olan html ve css ‘i biliyor olmanız gerekiyor.

Bu kursta bunlar hakkında hiç bir şeybilmiyor durumdaysanız en temelden başlayarak mozillayı indirme 🙂 daha temeli olamazdı . PSD photoshop dosyalarını html sayfasına dönüştürmeye kadar öğreneceksiniz ve tabiki HTML ve CSS hakkında’da herşeyi öğreneceksiniz.

En can alıcı noktaysa sermayeye ihtiyaç duymadan yetenekleriniz doğrultusunda binlerce tl kazanabilirsiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Yeni başlayanlar için C Dili

Kısa Açıklama:
Yeni başlayanlar için C dili öğrenin


Yayıncı:
Sefa Kerem KOÇAKOĞLU


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları,   Yazılıma C dili ile yeni başlayacaklar için bu hazırlanmış kursumuzda gerekli olan tek şey temel bilgisayar bilginiz olacaktır. Bu kurs ile yazılımın temel mantığını anlayacak ve temel bir yazılım bilgisi edineceksiniz. Bununla birlikte, bundan sonra öğreneceğiniz yazılım dillerini öğrenme sürecinizi kolaylaştıracak bir kurs niteliğindedir ve bu kurs sayesinde kendi projelerinizi geliştirebilirsiniz. Kursumuzda sizler için hazırlanmış ”Sıra Sizde” bölümleriyle öğrenimlerinizi test edip kendinizi sınayabilir ve yaptığınız hataların çözümlerini izleyerek öğrenebilirsiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


9 Altı’dan Exit

Kısa Açıklama:
Özgürlüğünüzü Getirecek Yöntemler


Yayıncı:
Ali Pala


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu eğitim sabah karanlığında işe başlayıp, akşam karanlığında işten dönen herkes için bir çıkış amacıyla hazırlanmıştır.

Sürekli hayalini kurduğunuz özgürlüğü ADIM ADIM ve HEDEF belirleyerek gerçekleştireceksiniz.

21. yy insanının sahip olması gereken EN ÖNEMLİ nitelikleri öğreneceksiniz.

Bu eğitimi tamamladığınızda,

  • Kişiliğinize özel HEDEF belirlemeyi,
  • ENNEAGRAM öğretisi ile kişilik tipi analizini,
  • KÖR NOKTALARINIZDAN nasıl kurtulacağınızı,
  • Tarihteki hangi ünlü kişilere BENZEDİĞİNİZİ,
  • İMPOSTER SENDROMUNDAN kurtulma yollarını,
  • Finansal yatırım için ANALİZ FELCİ probleminden kurtulmayı,
  • VARLIK OLUŞTURMA yöntemlerini,

    tecrübelerle birlikte öğreneceksiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Kolay ve Hızlı After Effects CC Öğrenin

Kısa Açıklama:

A’dan Z’ye Ücretsiz, Hızlı ve Kolay After Effects Eğitimi

Yayıncı:
Mustafa Hikmet Aydıngüler


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy KurslarıBurada yer alan dersleri adım adım izleyerek temel düzeyden orta-ileri düzeye Adobe After Effects CC ile video işleme, video manipülasyon ve video editleme konularında bilgi sahibi olabilirsiniz. Videolarda yer alan eğitim içerikleri; ağırlıklı konu anlatımı, uygulama yapımı ve görseller üzerinde manipülasyonlara dayanmaktadır.

Eğer sende görsel efekt ve video işleme alanında kullanılan ve alanında en iddialı program olan Adobe After Effects CC programına meraklıysan burada yer alan eğitimler tam olarak senin için…


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.