0

Ücretsiz Udemy Kurslar

Zeynep Hocayla İngilizce Kursu Tahtada Anlatım Tüm Konular

Kısa Açıklama:
Bol aktiviteli, çözümleri ile birlikte ingilizce konuşabilmek ve bilgilerinizi pratikte kullanabilmek için full eğitim


Yayıncı:
Education VPA, Dilan Zeynep Öztürk


Kursun Detaylı Açıklaması:

Başlangıç seviyesi bir dil öğrenmedeki en önemli yoldur ve bu yoldaki tüm adımların çok sağlam atılması gerekir. Eğer bir eksiklik ile geçilirse, bir süre sonra dil öğrenenlerin genel sorunu olan “Anlıyor ama konuşamıyorum” veya “Biliyorum fakat hep bir yerde tıkanıyorum” cümlelerini kurmaya başlarız. Dil öğretiminde geçirdiğimiz uzun yıllar ardından bu gibi küçük fakat engelleyici durumların sebeplerini tespit ederek ortadan kaldırmak, gereken temeli ve temel bilgileri gerektiği yerde doğru şekilde verebilmek için sizlere bu eğitim setini hazırladık. Seviyeniz ne olursa olsun, başlangıç setimizi çalışırken konuşmanızı ve bilgilerinizi doğru şekilde kullanmanızı engelleyen kritik bilgilerin eksikliğini görüp tamamlayacağınıza eminiz.

Sınıfımıza hoşgeldiniz 🙂

Daha çok içerik için @zeynephocaniz isimli Instagram sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sevgiler,

Zeynep hocanız.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Blender Temel Animasyon Eğitimi

Kısa Açıklama:
blender 3d animasyon öğrenmek isteyenler için


Yayıncı:
Tolga UZUN


Kursun Detaylı Açıklaması:

3D Animasyon Nedir?

3D animasyon, 3 boyutlu anlamına gelen “3 Dimensions”ın kısaltması olarak sektörde yer edinmiştir. 2D animasyonlarda sadece X ve Y eksenleri ile çalışma yapılırken 3D animasyonlarda bunlara ek olarak Z ekseni, yani derinlik de yer almaktadır.

Genel anlamda animasyon nesne, grafik, canlı gibi unsurlardan oluşan görsellerin hareketlendirilmesine verilen addır. 3D animasyon da görsellerin 3 boyutlu olarak hareketlendirilmesidir.

Animasyon nedir?

Tek tek işlenmiş karelerin arka arkaya gösterilmesidir.

Animasyon türleri nelerdir?

1. Klasik (2D) Animasyon

2. Üç boyutlu (3D) Animasyon

3. Stop-Motion (Anlık Görüntü) Animasyon

4. Rotoskopi Animasyonu

5. Görsel Efekt (VFX) Animasyon


Kursu Al
Buraya Tıkla


Satranç Eğitimi Yetişkin ve Çocuklar İçin Satranç Dersleri

Kısa Açıklama:
Uygulamalı videolarla satranç eğitimi. Yetişkin ve çocuklar için satranç dersleri. Satranç akademi ile satranç öğrenin


Yayıncı:
Mesut Demirbas


Kursun Detaylı Açıklaması:

Satranç dersleri, gerçek satranç tahtası ve taşları ile canlandırma yapılarak, uygulamalı şekilde hazırlanmıştır. Satranç taşlarına daha hızlı hakim olabilmeniz için ders sonlarında yer alan ve bir ilk olan rehber niteliğindeki satranç taş kartlarını yazıcıdan çıktı alarak kullanabilirsiniz.

Satranç eğitimi yetişkin ve çocuklar için başlangıç düzeyindedir. Sıkılmadan eğlenerek keyifle başlangıç düzeyinde satranç oynayabileceksiniz. Satranç kursu sonunda satranç tahtası ve taşlarını tanıyabilecek, taşların da hareketlerine hakim olacaksınız. Şah mat kavramını biliyor, şah çekebilir, şah mat yapabilir ve şahınızın da mat edilmesine engel olabileceksiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Pro Tools ve Müzik Prodüksiyonu

Kısa Açıklama:
Pro Tools


Yayıncı:
Mehmet Bekalp


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu kursta Pro Tools’da kayıt yapmayı, edit yapmayı, ve profesyonellerin müzik prodüksiyonu yaparken kullandıkları teknikleri öğreneceğiz.

Kursa, Pro Tools’un ilk penceresi olan dashboard penceresini incelemekle başlayıp ayrıntılarıyla işledim, sonra kanal türlerini ve edit araçlarını inceleyip hemen kayıt pratiğine geçtim. Bu kursta gereksiz konuşmalara, “ıı” ve “mmm” lara yer yok, düzenli ve anlaşılır bir dil var.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.