0

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Profesyonel Kripto Para Ticareti ve Binance Borsa Eğitimleri

Kısa Açıklama:
Kimseye ihtiyaç duymadan yatırım yapmayı öğrenin!


Yayıncı:
Kripto Lider


Kursun Detaylı Açıklaması:

Merhaba Ben Ercan, Öncelikle belirtmek isterim’ki  yaptığım işi çok severek icra ediyorum.

Finansal piyasalarda 7 yıldır aktif olarak Bitcoin ve türevi Kripto para yatırım işlemlerinde uzun yıllar tecrübeli alım satım işlemleri yapıyorum.

Bitcoin borsaların’da  başarılı bir trader’ım ve bildiğim herşeyi sizlere A-Z’ye  aktarmak için buradayım, özellikle yeni başlayanlar, az bilgi sahibi olanlar ,bu eğitimleri sonuna kadar detaylı dinlediğiniz de profesyonel bir şekilde piyasalarda çok rahat ticaret yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda devamlı daha fazla ileri düzey video eğitimleri yükleyeceğim ,umarım sizlere yardımcı olabilirim.

Amacım yeni başlayan kişilerin hata yapmaması ve bu eğitime katılıp güzel bir yol çizmesini uzun vadeli bir meslek haline getirmeyi ve ciddi kazançlar elde etmeniz için tüm bildiklerimi sizlere aktarmak için buradayım.

Kriptopara piyasasına ilgi duyuyorsanız ve “Acaba benim anlayacağım şekilde kim anlatabilir?” diyorsanız. İşte o sorunun cevabı bu kursdadır.

Bu kurs tamamen ücretsiz olup  bitcoin ve kripto paralar hakkında hiç bir bilginiz olmasa bile, Herşeyi A’dan Z’ye öğrenecek ve hiç kimseye ihtiyacınız olmadan bilinçli bir kripto para yatırımcısı haline geleceksiniz.

Bitcoin’i sürekli günlük hayatında duyanlar, yatırım yapmak isteyenler, ama yatırım yapamayanlar bir türlü Blockchain nedir düzgün bir açıklama bulamayanlar için ideal!

Sorularınız olursa da 7/24 cevaplamaya her zaman hazırız. Sosyal medyadan dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsin.

Binance borsasına %20 komisyon indirimli kayıt olmak için

Binance mobil uygulamasını indirin daha sonra kayıt olurken davet kodunu manuel bir şekilde ”referans kimliği” kısmına S6UNKV55 bu kodu girin.

Dünyanın En Büyük Kripto Para Borsası Olan Binancenin Komisyon Oranı İşlem Başı %0.06 En Az Komisyon Alan Bitcoin Borsası Olmak İle Beraber Para Çekme Ve Yatırma Yaparken de İşlem Ücretleri En Az Olan Kripto Para Borsası

Eğitimde görüşmek üzere.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sıfırdan Satranç Öğrenin!

Kısa Açıklama:
Satrancın tarihçesinden başlayarak Satrancın derinliklerine inmek ve bir Satranç oyuncusu olmak için her şey burada!


Yayıncı:
CEKA AKADEMİ


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy KurslarıSatrancın tarihçesinden başlayarak, taşların görevlerini, hamle manevralarını, kısa yoldan matları ve geri kalan tüm profesyonel oyunculuğa dair hamleleri Satranç uzmanı Ata hocamızdan öğrenin. CEKA Akademi bünyesindeki kursumuz Türkiye’nin en geniş kapsamlı ve en profesyonel hazırlanmış Satranç kursudur. Her yaştan Satranç öğrenmek isteyen adaylar için dolu dolu bir içeriğe sahiptir.Eğer sıfırdan Satranç öğrenmek istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi tercih olacağımızı sizlere temin ederiz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


DİSİPLİN KAZANMANIN YOLLARI

Kısa Açıklama:
Kendinizi daha iyi yönetmek için neler yapabilirsiniz?


Yayıncı:
AYDIN AKIMSAR


Kursun Detaylı Açıklaması:

Öz disiplin kendini kontrol etmeyle ilgilidir ve ayni zamanda bir zihinsel sağlamlık göstergesidir.

Bu yetenek, verdiğiniz iyi kararları yaşamınız boyunca uygulayabilmenizi sağlar ve hedeflerinize ulaşmak için yaşamsal öneme sahip vazgeçilmez bir araçtır.

Başarı öncelikle kendimize karşı zaferler kazanmayı,ertelemeyi ve tembelliği bırakmayı gerektirir.

Bu da ancak öz disiplin geliştirerek mümkün olabilir.

Uzun yıllar süren antrenörlük yaşamım boyunca bu konuda öğrendiklerimi burada sizlerle paylaşıyorum.

Umarım beğenir ve yararlanırsınız.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Yaratıcı Yazarlık Eğitimi 2: Kısa Hikâye Atölyesi

Kısa Açıklama:

Yeni başlayanlar ve tecrübeliler için kısa öykü yazarlığı ve atölyesi.

Yayıncı:
Atahan Başaran


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları, Sınırlarda dolaşan bir tür: Kısa Hikâye. Kurmaca yapıtlar içinde en özel olanı.

Kısa hikâye kimileri için bir basamaktır. Daha uzun soluklu kurgular yazmadan önce gelişmek için kullanılır. Bir roman yazmak aylar sürerken, bir kısa hikâye aynı gün tamamlanabilir; çoğu kez tek oturuşta yazılır.

Kimi yazarlar için de kısa hikâye yazmak asıl amaçtır. Bu türü saf edebiyat olarak görürler. İyi bir kısa hikâye fazlalıklarla doldurulamayacağı gibi, aynı zamanda boşaltılamaz.

İster araç ister amaç olsun; kısa hikâyeler iyi bir deneme alanıdır. Dilin sınırlarını ve imkânlarını keşfetmek için harika bir ortam sunar. Kısa hikâye sayesinde, her gün yeni bir anlatı tarzı deneyebilirsiniz. Dil, zaman, mekân ve olay örgüsü için her seferinde  farklı denemeler yapabilirsiniz. Diğer türlere kıyasla kısa hikâye yazarak çok daha az zamanda yazma becerilerinizi üst seviyeye çıkartabilirsiniz.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.