0

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Programlamaya Giriş İçin Temel Kurs

Kısa Açıklama:
PYTHON, JAVA, C# gibi tüm programlama dilleri için temel programlama mantığını anlaşılır örneklerle öğrenin.


Yayıncı:
Engin Demiroğ


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz olarak hazırlanmış bu kurs size programlama mantığını anlatmak için tasarlanmıştır.

Bir çok programcılık adayı, programlama öğrenme serüveninin hemen başında pes etmektedir.

Bunun nedeni genellikle aşağıdakilerden biridir;

  • Nereden başlayacağını bilmemek.
  • Programlama dilleri arasında dönüp dolaşmak
  • Doğru kaynaktan öğrenmemek

Daha önce 150.000’den fazla kişiye online eğitim, 400’den fazla kuruma/şirkete kurumsal eğitim/danışmanlık vermenin tecrübesiyle hazırladığım bu ücretsiz eğitimde, programlamaya temeli sağlam bir giriş yapacaksınız.

Keyifli eğitimler dilerim.


Kursu Al
Buraya Tıkla


KENDİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMENİN YOLLARI

Kısa Açıklama:
Kendinizi gerçekleştirme hedefine nasıl ulaşırsınız?


Yayıncı:
AYDIN AKIMSAR


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları, Bu kursta,Abraham Maslow’un bulgularından yola çıkarak,insanın en yüksek ihtiyacı olan kendini gerçekleştirme hedefine nasıl ulaşabileceğini birlikte inceliyoruz.Pozitif psikolojinin kurucusu olan Maslow ,ayni zamanda kişisel gelişim akımının da ortaya çıkmasına neden olmuştur ve öğretileri gerçekten de inceleyen herkesi derinden etkileme gücüne sahip.Maslow’un kendinizi gerçekleştirme hedefinize ulaşmak için önerdiği yöntemler uzun yıllar boyunca denenmiş ve kabul görmüştür.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sabah Rutini ile Momentum Kazanın

Kısa Açıklama:
Etkili bir sabah rutini ile güne momentum kazanarak 1-0 önde başlayın..


Yayıncı:
Ahmet Akif Töre


Kursun Detaylı Açıklaması:

Herhangi bir şeye nasıl başladığınız, ne kadar başarılı olacağınızda önemli bir rol oynar. Güne nasıl başladığınız da öyle..

Bunun yanında “başlamak bitirmenin yarısıdır” sözünü duymuşsunuzdur. Bu sözün söylenmesinin sebebi iyi başlangıçlar yapmak hem işinizde, hem yemek yaparken, hem projeniz üzerinde çalışırken hem de spor yaparken işin tamamlanmasına fazlasıyla yardımcı olur.

Bu bir tür ivmedir, duran bir cismi harekete geçirmek için gereken kuvvet gibidir.. Aynısı güne başlama şekliniz için de geçerlidir. Bu nedenle güne momentum kazanarak başlamak belki de başarı ile başarısızlık arasındaki farkı belirliyordur?

Peki nasıl güne iyi bir başlangıç yaparak momentum kazanabilir ve o ihtiyacımız olan ivmeyi kazanabiliriz?

Etkili bir sabah rutini oluşturarak. Bir eğitmen olarak da bu kursta o ivmeyi kazanmanıza fazlasıyla yardımcı olacağım. Bu kursta adım adım sizlerle birlikte etkili bir sabah rutini oluşturarak hayatınızda olumu bir değişiklik oluşturacak, güne daha etkili başlayacak ve momentum kazanacağız..


Kursu Al
Buraya Tıkla


Deprem ne ki.

Kısa Açıklama:

Depremden Korunmak.

Yayıncı:
Naci Anıl Akman, Eziz Allakulyyev, Mehmet Büyüklü, Eymen Kullukçu, Mekan Cherkezov, Ahmet AĞIR


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları,

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Hasan Âli Yücel Eğitim Fakültesi

Deprem öncesinde, anında ve sonrasında yapılması gerekenler.

Yaşam alanındaki riskler, Afet sonrası buluşma noktalarını öğrenmek, Afet sonrası iletişim yollarını belirlemek, Deprem sırasında korunma yöntemlerini  öğrenmek, Afet sonrasında acil müdahale adımları, Afet sonrasında uzak durması gereken yerler. Afet çantasının önemi, ve Afet çantasını hazırlamaya yönelik 8 videodan oluşan kurs.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, aralık udemy ücretsiz kurslar,Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.