0

Ücretsiz Udemy Kurslar

Temel HTML – HTML5 Dersleri

Kısa Açıklama:
Merhabalar ARALIK01 kupon kodu ile kursa ücretsiz sahip olabilirsiniz


Yayıncı:
Serhat Bilal


Kursun Detaylı Açıklaması:

Web tasarım, web programlama ve yazılım alanında kendisini geliştirmek isteyen herkes bu kurs ile yazılıma ilk adımı atabilir.Kursun içeriği Temel HTML : Elementler,Etiketler,Biçimlendirme, Bağlantılar, Tablolar, Formlar ile başlayıp devam etmekte…, HTML5 : Anlamlandırma,Giriş tipleri, Form Elementleri, Video, Audio ile devam etmekte…,

Kursa katılan herkes bu bilgiler hakkında gerekli bütün bilgilere sahip olup kendi web uygulamalarını geliştirebilecek seviyeye gelecektir.Kurs HTML ile başlayıp HTML5 ile devam etmektedir bütün konulara değinmeye çalıştım her birini örneklendirdim ve açıkladım umarım sizler için faydalı olur.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Android Uygulama Geliştirme Eğitimi

Kısa Açıklama:
App Inventor İle Kodlama Mantığını Öğrenin


Yayıncı:
İsa Acarer


Kursun Detaylı Açıklaması:

Yazılım ve programlamanın en önemli kısmı kodlama mantığının öğrenilmesi ve algoritma geliştirme yeteneğine sahip olunmasıdır. Fakat yazılım öğrenme aşaması zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreci kayıpsız atlatabilmek için çalışmalarınız sırasında sizi motive edecek output almak çok önemlidir. Bu eğitim seti MIT üniversitesi tarafından hazırlanan App Inventor2 platformu ile sizlere zorlanmadan ve kolay yoldan Android uygulamalar oluşturabilme ve eğlenerek kodlama mantığını öğrenme fırsatı sunmaktadır.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Siber Güvenlik – Etik Hackerlık – Bilgilendirme Kursu

Kısa Açıklama:
30 dk’da az da olsa pratik yapıp siber güvenlik hakkında biraz bilgi sahip olmanız için hazırladım.


Yayıncı:
Oğuz Davutoğlu


Kursun Detaylı Açıklaması:

Arkadaşlar bu kurs sizin için bir kaç konuda bilgi sahibi olmanız için hazırlanmıştır. Öncelikle bu kursa başlamadan KaliLinux  un ve BeeBoxun kurulumunu bilgisayarınıza yapmış olmanız gerekmektedir.  Bütün konuların çok detaylı eksiksiz anlatılacağı bir kurs hazırlamaktayım. O da yakında sizlerle olacak. Bu kursu kurumları bile yapmadan izlemenizin size fayda sağlayacağına inanıyorum. Artık bu kurs sayesinde biraz da olsa sibergüvenlikle ilgili bilginiz olacağına inanıyorum.


Kursu Al
Buraya Tıkla


Sıfırdan İleri Seviye Sistem Uzmanlığı

Kısa Açıklama:
Sıfırdan İleri Seviye Sistem Uzmanlığı


Yayıncı:
KERİM KOÇ


Kursun Detaylı Açıklaması:

NOT: Arkadaşlar Kurslarımızın devamı gelecek hatta kurslarımızda udemy de bulunmayan eğitim serisi de gelecek takip de kalmayı unutmayın

Sıfırdan İleri Seviye Sistem Uzmanlığı Eğitimi’ne Hoş Geldiniz!

  • Bu eğitimin amacı Microsoft un MCSA unvanı olan Windows Server işletim sistemlerine hakim olmanızı sağlar!
  • Bu kursta Tamamen ve tamamen Sıfırdan başlayarak Satım lütfen burada Kadar Sistem Yöneticisi Nasıl Olunur ne iş yapar onu hep birlikte öğreneceğiz.
  • Bu eğitim Bilgi İşlem Departmanlarında sistem uzmanı olarak çalışmak için en önemli ve kesinlikle gereklidir.
  • İş Hayatında Bilgi İşlem’lerin vazgeçilmezi olan Aktif Dizin dersleri için gereken, daha çok konuyu ele alan ders faaliyetlerinin Sanal Şirketimizde iş eğitimi bu eğitim bilgilerinin Bilgi İşlemi

Eğitim Setinin İçeriği:

  • Eğitimimiz derslerimiz Microsoft ‘un kendi sanal makine aracı HYPER-V üzerinden işlenecektir.
  • Eğitimimiz Windows Server 2019 Datacenter üzerinden işlenecektir.
  • Eğitimlerimizde kullanacağınız materyaller + Kaynak altında paylaşılacaktır
  • Eğitimimiz Türkçe Anlatım ile hazırlanmıştır.
  • Eğitim bölümleri Konu Hakkında Bilgi + Kurulum + Yapılandırma + Sonuç aşamaları göz önünde bulunanurularak (+) Örnek detaylı ve dokümanlar ile birlikte pekiştirerek eğitimimiz tamamlanacaktır!
  • Kendi platformu kuracağınız sanal platformlar üzerinde canlı denemeler yapıyor büyük bir tecrübe kazanacaksınız!

Kursu Al
Buraya Tıkla


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.