0
1 share

Ücretsiz Udemy Kursları


Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter
Telegram
Google News


Sıfırdan Uygulamalar ile Arduino Dersleri

Kısa Açıklama:
Sıfırdan Arduino Dersleri ile kendi projelerinizi, uygulamalarınızı geliştirmeye başlayabilirsiniz. (A’dan Z’ye Arduino)


Yayıncı:
Tarık Buğra KUVVET


Kursun Detaylı Açıklaması:

Merhabalar ben Tarık Buğra,

Sıfırdan Uygulamalar ile Arduino Dersleri adlı kursumuza hoş geldiniz. Kursumuz hiçbir kod bilgisi olmayan kişileri göz önüne alarak hazırlanmış olup, kurs sonunda kendi projelerinizi geliştirmenize olanak sağlayacaktır. Online ve Offline yazılımlar ile de Arduino devre tasarımlarınızı önce PC üzerinde sonra eğer elimizde var ise Arduino kart ve malzemelerimiz üzerinde gerçekleştireceğiz.

İlk olarak bilgisayarımızda Arduino kodlamasını yapabilmek için gerekli olan programın kurulumunu gerçekleştireceğiz. Sonrasında direkt uygulamalar ile kodlamaya başlayacağız. Uygulamalar sonunda ise üç adet proje gerçekleştireceğiz. Bu projeler örnek amaçlı olup kurs sonunda öğrenmiş olduğumuz sensörler bilgisi sayesinde geliştirebilirsiniz.

 

Projeler Nelerdir ?

Proje 1 – Uzaktan Kumanda ile Led Uygulaması : Uzaktan kumanda kullanımı öğrenip, devremizdeki led lambaları kumanda ile yakıp-söndürebiliriz. Hatta led lamba yerine servo motor katıp onu bile kontrol edebiliriz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze ve projenize göre şekillenecektir.

Proje 2 – Mesafe Sensörü (HC-SR04) Uygulaması : Araçların park sistemlerinin nasıl çalıştığını anlayacak ve kendi park sistemimizi yapacağız. Belli bir mesafeye geldiğinde uyarı veren bir sistem düşünün veya bir engele geldiğinde oradan uzaklaşmasını sağlayan bir robot projesinde olmazsa olmaz bir sensör ile uygulama gerçekleştireceğiz.

Proje 3- Ses Sensör  ile VuMeter Uygulaması : Ses sensörünüz ile eğer ortamda ses varsa çalışmasını, yok ise çalışmamasını gerçekleştireceğiz. Odanıza,evinize vb güzel tasarım yapıp, müzik veya çevre sesine göre led yakma uygulamasını gündelik hayatta da kullanabilirsiniz. Siz isterseniz led yerine kurs içerisinde gördüğümüz farklı işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

NOT – 1 : Kurs içeriğinden farklı yapmamı istediğiniz bir uygulama olursa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Gerekli donanım sağlandıktan sonra uygulamayı yapıp, kursa yüklerim.

NOT – 2 : Son olarak anlamadığınız bir video/konu olursa soru-cevap/mesaj kısmından bana sorup o konu ile ilgili gerekli ve detaylı açıklamaları yapabilirim. Gerekli dönüt doğrultusunda o konu ile ilgili yeni bir video çekebilirim.


Kursu Al
Buraya Tıkla


İngilizce Kelime Kursu: En Yaygın 6000+ Kelime – Aktiviteler

Kısa Açıklama:
Sıfırdan ileri seviyeye bilmeniz gereken tüm İngilizce kelimeleri kalıcı ve bilimsel bir metod ile öğreneceksiniz.


Yayıncı:
SEÇKIN ESEN, CORPUS ACADEMY


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bedava Udemy Kursları,

Bu kurs ile en temel seviyeden en ileri seviyeye bilmeniz gereken tüm kelimeleri bilimsel metodlarla öğrenecek, cümleler kuracak ve okuma pratikleri yapacaksınız.

Her seviyede “ihtiyaç duyacağınız” ve “en yaygın kullanılan kelimeler” A’dan Z’ye sıralanmıştır ve belli bir sistematik dahilinde verilmektedir. Bu kelimeleri ezberlemeye çalışmak yerine, cümle içinde kullanımlarıyla ve telaffuzlarıyla öğreneceksiniz.

Kurs içeriği:

 • 125 adet ana kelime dersi
 • 1250 adet hedef kelime
 • 5000+ adet ek kelime (örnek cümleler ve okuma parçalarında)
 • Her dersin sonunda derste anlatılanlar makalesi (125 adet)
 • Her derse ek PDF dosyalar (125 adet)
 • Her kelimenin telaffuz çalışması
 • Her kelimenin örnek cümle içinde kullanımı
 • Ders sonlarında okuma parçaları ile kelime pratiği

Ayrıca,

 • Kurs sürekli güncellenmektedir. Yeni dersler çekilmekte ve aktiviteler hazırlanmaktadır. Kursa bir kez kayıt olarak sonraki güncellemelere de ömür boyu sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
 • Kurs YDSYÖKDİL ve YDT gibi yabancı dil sınavlarına hazırlanan öğrenciler için de sağlam bir kelime altyapısı oluşturmalarını sağlayacaktır.

Her bir ders 10 tane hedef kelime içermektedir.

Hedef kelimelere ek olarak, her derse 25 ile 50 adet arası kelime yerleştirdik. Bu kelimeler örnek cümlelerde ve okuma parçalarında geçmekte ve sürekli tekrar yöntemiyle -ezber yapmadan- bilinç altınıza işlenmektedir.

Kelime öğrenmenin olmazsa olmazı “tekrar yöntemidir”. Bilimsel araştırmalara göre her bir kelimeyi kalıcı olarak öğrenebilmek için 7 veya 8 defa kullanıldığı bağlamda görmek ve kullanmak gereklidir. Kursumuzun en önemli artılarından birisi de bu özelliğidir. Derslerde gördüğünüz hedef kelimeler ilerleyen derslerde cümle içinde kullanılan ek kelimeler olarak defalarca geçmektedir. Aynı şekilde, cümle içinde ve okuma parçasında gördüğünüz ek kelimeler ise sonraki derslerin hedef kelimeleri arasında yer almaktadır. Bu yöntem sayesinde kelimeleri ezberlemeye çalışmayacak, kendiliğinden kalıcı bir şekilde öğreneceksiniz.

 • Tek yapmanız gereken size sunduğumuz video dersleri, materyalleri ve aktiviteleri adım adım takip etmek. Kursu tamamladığınızda birçok kelimeyi telaffuzlarıyla ve kullanımlarıyla birlikte öğrenmiş olacaksınız.

NOT: Kursun güncellenmesi devam etmektedir. Yeni kelime videolarını sürekli olarak yükleyeceğiz. Aynı zamanda her kelime seti için quizler oluşturuyoruz. Güncellemeleri takip etmenizi öneririz.

%100 öğrenci memnuniyeti ve 30 gün para iade garantisi

Kursumuz %100 memnuniyet garantilidir. Eğer memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz tüm parayı geri alabilirsiniz.

Ayrıca, kursumuzu satın aldıktan sonra bizimle doğrudan iletişime geçebilir, kurduğumuz messenger gruplarına dahil olabilir ve takıldığınız yerlerde dilediğiniz zaman bize ulaşma imkanına sahip olursunuz.

Saygılarımızla

Seçkin ESEN & Corpus Academy


Kursu Al
Buraya Tıkla


İngilizce Kursu – Animasyon ve Diyaloglarla Gerçek İngilizce

Kısa Açıklama:
Amerikalı eğitmenlerin seslendirdiği İngilizce diyaloglarla ana diliniz gibi İngilizce konuşmayı öğreten İngilizce kursu


Yayıncı:
CORPUS ACADEMY


Kursun Detaylı Açıklaması:

İngilizce öğrenmeye çalışıyorsunuz ancak bir türlü doğru yöntemi bulamadınız mı? Geleneksel dil kurslarından, gramer ağırlıklı eğitimlerden bunaldınız mı?

İşte size gerçek İngilizce konuşmayı öğretecek eğlenceli ve bir o kadar da bilgi dolu bir kurs.

Dil öğrenme sürecinizde animasyon karakterlerimiz sizlere yardımcı olacak. Derslerdeki karakterlerimizin diyalogları günlük hayattan özenle seçilmiş ve belli bir sistematiğe göre sıralanmıştır.

Günlük konuşmada sıklıkla kullanacağınız cümle yapıları ve kelimeler derslerdeki diyaloglara özenle yerleştirilmiştir ve her video ders sizin de tekrar etmenizi sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Tüm seslendirmeler Amerikalı eğitmenler tarafından yapılmıştır. Böylelikle gerçek telaffuzu ve aksanı öğrenebileceksiniz.

Kursumuzun animasyonlarında kullanılan cümle yapıları diyaloglardan sonra yazılı bir şekilde de size sunulmakta ve Türkçe karşılıklarıyla kıyaslayarak öğrenmeniz pekiştirilmektedir.

Derslerimizde öğrendiğiniz cümleleri birebir tekrar edebilecek ve böylece doğru telaffuz ve aksanı öğrenerek önceki yanlış öğrenmelerinizi de düzeltebileceksiniz.

Öğrendiğiniz cümle yapılarını daha iyi anlamanızı ve aynı yapılara kullanarak daha fazla cümle kurabilmenizi sağlamak için Gramer konu anlatımları da ekledik. Bu anlatımlar da Amerikalı eğitmenlerimiz tarafından seslendirilmiştir.

Ayrıca, derslerde diyalogları PDF dosya olarak da kursa ekledik. Bu dosyaları indirerek dersin sonunda yazılı da çalışabilirsiniz. Bu dosyalar şunları içermektedir:

 • Animasyonlarda geçen günlük konuşma diyalogları
 • Diyaloglardaki cümlelerin Türkçe karşılıkları
 • Kullanılan cümle yapıları ve kelimeler
 • Bu yapılar ve kelimelerin Türkçe karşılıkları
 • Ek konu anlatımları
 • Dersleri tamamlayıcı ilave konular

Kursumuz sayesinde ana diliniz gibi İngilizce konuşmanın birinci aşaması olan doğru aksanı dinleyebilecek ve günlük konuşmada kullanılan tüm kelimeler ve cümleleri doğru telaffuzlarıyla öğrenebileceksiniz.

Böylelikle,

 • Yurt içinde veya yurt dışında karşılaştığınız yabancılarla rahatlıkla iletişim kurabileceksiniz.
 • Okuduğunuz ve dinlediğiniz günlük konuşma cümlelerini anlayabilecek ve ifadeleri kullanabileceksiniz.
 • İzlediğiniz İngilizce filmleri, dizileri ve haberleri daha iyi anlamaya başlayacaksınız.

Ayrıca, soru & cevap bölümünde dilediğiniz zaman bize sorularınızı sorabilirsiniz.

Kursa bir kez kayıt olduktan sonra ömür boyu güncellemelerden ve yeni eklenen derslerden faydalanabileceksiniz. Kursa sürekli yeni animasyon video dersler eklenecek ve içerik sürekli zenginleştirilecektir.

 • %100 öğrenci memnuniyeti ve 30 gün para iade garantisi

Kursumuz %100 memnuniyet garantilidir. Eğer memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz tüm parayı geri alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Corpus Academy


Kursu Al
Buraya Tıkla


İngilizce Reading: Okuma Parçalarıyla İngilizce Eğitim Seti

Kısa Açıklama:

Tüm seviyelerde okuma parçaları ile İngilizce okuduğunuzu anlama becerinizi geliştirin, kelime ve gramer pratiği yapın

Yayıncı:
SEÇKIN ESEN, CORPUS ACADEMY


Kursun Detaylı Açıklaması:

Ücretsiz Udemy Kursları,

Bu kurs ile İngilizce okuma becerinizi geliştirecek ve öğrendiğiniz kelimeleri ve gramer yapılarını pekiştirerek daha kalıcı hale getireceksiniz.

İngilizce kelimeleri ve gramer yapılarını öğrenmenize rağmen okuduğunuz metinleri anlamada ve yazma konusunda zorlanıyor musunuz? Bu kurs bu sorununuzu ortadan kaldıracak.

Kurs içeriği:

 • Başlangıç seviyeden ileri seviyeye kadar reading dersleri
 • Sistematik öğretim metodu ile okuma parçalarına yerleştirilmiş kelime ve gramer yapıları
 • Her dersin sonunda kelime çalışması ve gramer yapıları tekrarı
 • Derslere ekli PDF dosyalar
 • Her dersten sonra derste geçen okuma parçası ve kelimeleri içeren makale
 • Öğrendiğiniz yapıları pekiştirmek ve daha fazla pratik için Reading Analiz videoları
 • Kurs sonunda bolca bonus okuma parçası analiz dersleri

Ayrıca

 • Kurs sürekli güncellenecek ve yeni reading dersleri eklenecektir. O bölümü geçseniz bile geri dönüp yeni eklenen dersleri izleyebilirsiniz.
 • Kurs YDSYÖKDİL ve YDT gibi yabancı dil sınavlarına hazırlanan öğrenciler için de sağlam bir okuma altyapısı oluşturmalarını sağlayacaktır.

Dil öğrenirken karşılaştığımız en büyük zorluk, öğrendiğimiz yapıları ve kelimeleri uygulama fırsatımızın az olmasıdır. Dili pekiştirmenin önemli bir yolu olan bol okuma yapmak bu sorununuzu çözmek için uygulayabileceğiniz en iyi yöntemlerden birisidir. Bu kursumuz ile İngilizce metinlerden faydalanarak dili daha iyi kavramanızı ve kullanmanızı sağlayacağız.

Kurstaki reading videoları seviyelere bölünmüştür. En baştan başlayarak düzenli ve sistematik bir şekilde çalışmanızı öneririz. Bu sayede öğrendiğiniz tüm yapılar ve kelimeler kalıcı hale gelecektir.

Kurs sonunda hedefimiz:

 • İngilizce metinleri daha iyi anlamak
 • Bolca İngilizce kelimeyi -ezbersiz- öğrenmek
 • Gramer bilgimizi pekiştirmek
 • Kelimeleri doğru telaffuzu ile öğrenmek
 • Bildiğimiz kelimeleri ve dil bilgisi kurallarını kalıcı hale getirmek

NOT: Kursun güncellenmesi devam etmektedir. Yeni reading videolarını sürekli olarak yükleyeceğiz. Güncellemeleri takip etmenizi öneririz.

%100 öğrenci memnuniyeti ve 30 gün para iade garantisi

Kursumuz %100 memnuniyet garantilidir. Eğer memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz tüm parayı geri alabilirsiniz.

Ayrıca, kursumuzu satın aldıktan sonra bizimle doğrudan iletişime geçebilir, kurduğumuz messenger gruplarına dahil olabilir ve takıldığınız yerlerde dilediğiniz zaman bize ulaşma imkanına sahip olursunuz.

Saygılarımızla

Seçkin ESEN & Corpus Academy


Kursu Al
Buraya Tıkla


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Teknoloji Haberleri sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Aralık2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanın ücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0
1 share

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.