1

Kısa Açıklama: İngilizce’ye sıfırdan başlayarak kapsamlı dersler ile sağlam bir temel oluşturmak isteyenler için..


Yayıncı: Hümeyra Şevval Kavaklı


Kursun Detaylı Açıklaması:

İngilizce’ye sıfırdan başlayıp temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip olacaksınız. Kurs bitiminde, rutin konularla ve günlük alışkanlıklarla ilgili günlük dilde iletişim kurabileceksiniz. En çok ihtiyaç duyacağınız kelimeleri öğrenecek, dersin notlarına kolayca ulaşabileceksiniz. Bir dili öğrenmek için iyi bir temel oluşturmak şart. Bu yüzden daima güncel ve kapsamlı bir eğitim seti olacak.

İngilizce hazırlık öğrencileri, lise öğrencileri, ilk okul öğrencileri kısacası İngilizce’ye ilgisi olan ve öğrenmek isteyen her yaş grubu bu kurstan faydalanabilir.

Unutmayın! Önce iyi bir temel..


Bu kurs kimler için uygun:

İngilizce öğrenmeye hevesli her yaş grubu kursa katılabilir.

[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/temelingilizce-a1vea2-beginner-and-elementary/”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.