0

Kısa Açıklama: 15 Puzzle Oyunu


Yayıncı: Ömer Yavuz


Kursun Detaylı Açıklaması:

Kursun başlığı size bir hayli iddialı gelmiş olabilir. Elbette tek proje ile hiçbir konuyu tam anlamıyla öğrenemezsiniz. Her projede farklı kapıları aralar, başka özellikleri keşfedersiniz. Ancak bu kursta anlatılan 15 Puzzle oyunuyla; kukla tasarımı, değişken ve liste tanımlama, matematiksel operatör ve fonksiyon kullanımı, döngü ve eğer yapıları, kuklalara haber salma ve blok (fonksiyon) oluşturma gibi Scratch’e dair birçok konu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Ayrıca bu kurs, programlamanın temeli olan algoritma mantığınızı geliştirmenize ve problem çözme becerilerinize katkı sağlayacaktır.

Kursta öğrendiğiniz oyunun algoritmasını başka programlama dillerine de uyarlayabilirsiniz.


[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/tek-projeyle-scratch-ogrenin/”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.