0

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Twitter, Telegram, Google News


Solfej Eğitimi – Nota Öğrenim Dersleri (Başlangıç Seviyesi)

Kısa Açıklama:
Solfeggio Education – Notation Learning Lessons (Basic Information)


Yayıncı:


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu eğitimin esas amacı;

  • (Ömür boyu erişim sağlanabildiğinden) zaman ve mekan kısıtlaması olmadan dersleri istediğiniz kadar tekrar yapıp pekiştirebilirsiniz. İş dönüşü videoları kulaklıkla dinleyip pekiştirdikten sonra, mekan olarak müsait olduğunuzda da kağıt üzerinde nota yazımı ve okuma etüdleri çalışabilirsiniz.
  • Hobi amaçlı veya meslek edinmek amaçlı, Müziğe gönül vermiş tüm dostların seviyelerini en ileri aşamaya kadar arttırmak, notasyon üzerinde bütün detayları ve nota okumada başlangıç aşamasındaki teknikleri, akademik düzeyde öğretmek amaçlı hazırladığım bu çalışma sizlerin müzik yolculuğunuzda her anlamda yolunuzu açacaktır. Ders videoları; nota yazma ve nota okuma pratikleriyle desteklenip acele edilmeden sabırla tekrar tekrar üzerinden geçildiğinde inanıyorum ki ulaşmak istediğiniz hedefin çok üstünde bir performans sağlayabileceksiniz.

The main purpose of this course;

  • (As lifetime access is available), You can repeat and reinforce the lessons as many times as you want without time and place restrictions. After listening to and reinforcing the videos with headphones, on your return from work, you can work on writing notes and reading scores on paper whenever you are available as a venue.
  • This study, which I have prepared for hobby or profession, will increase the level of all friends who are devoted to music, will teach all the details on the notation, the beginning techniques in score reading at the academic level will pave your way in every sense of your music journey. Course videos; if you support yourself with note writing and reading practices patiently (over and over again without hurrying), i believe that you will achieve a performance well above the target you want to achieve

Bu kurs kimler için uygun:

  • Enstrüman çalmak isteyen ve nota öğrenmek isteyen bütün kursiyerler

Kursu Al
Buraya Tıkla

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.