0
1 share

Kısa Açıklama:Platformdaki En Kapsamlı Amazon DropShipping Eğitimi ile Gelirinizi Artırın


Yayıncı:  CT EĞİTİM, Cem Taner, Nurettin Turgut


Kursun Detaylı Açıklaması:

Merhaba arkadaşlar, dünya genelinde son yıllarda dikkatleri üzerine çeken bir çalışma olan Dropshipping nasıl yapılır, bu iş modeli ile para nasıl kazanır ve nasıl ek gelir sağlanır gibi sorular son dönemde çok fazla sorulmakta. Sizler için hazırlamış olduğumuz eğitim programında Amazon Dropshipping nasıl yapılır, nasıl para kazanılır ve nasıl ek gelir elde edilir sorularına yanıt vereceğiz.

Amazon Dropshipping nasıl yapılır eğitimine başlamadan önce ilk olarak Dropshipping’in ne olduğunu bilmenizde fayda var. Dropshipping normalde size ait olmayan ve o anda elinizde olmayan ürünleri, üzerine kendi elde edeceğiniz karı da ekleyerek alıcı ve satıcının arasında bir anlamda pazarlama işlemidir. Hal böyle olunca Dropshipping riskin çok az olduğu bir ticaret yöntemi haline geliyor. Aslında Dropshipping başlangıçta bütçesi olmayanların bile kolayca başlayabileceği ve para kazanabileceği bir sistem. Yapmanız gereken temel iş ise çeşitli platformların üzerinde ürünün reklamı. Böylelikle ürünü alıcılara pazarlamış olacaksınız. Tabi ki kolay gibi görünse de sistemin oturabilmesi zaman ve emek gerektiren bir süreç. Elbette bu konuda detaylı bilgiye sahip olmak da gerekiyor. Sistemin oturmasının ardından kendi belirlediğiniz oranda kar koyarak sunmuş olduğunuz ürün için müşteri size ödeme yapar. Ardından ürün elinde olan gerçek satıcıya siz alıyormuş gibi müşteri iletişim ve adres bilgilerini ekleyerek ürünü alıcıya göndermelerini sağlıyorsunuz. Teoride bu şekilde basit bir sistem olarak görünse de Dropshipping oldukça ayrıntılı bir sistem olduğu için bu konuda detaylı bir eğitim alınmasında fayda var.

Kursumuzu aldığınızda dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından bir tanesi olan Amazon üzerinde Dropshipping yapmanın yollarını öğreneceksiniz. Ayrıca Ebay ve Shopify gibi platformlar üzerinde de Dropshipping yapmanın yollarını da diğer eğitimlerimizi inceleyerek öğrenebilirsiniz. Alacağınız bu detaylı kurs ile Amazon Dropshipping’i tüm incelikleri ve ayrıntıları ile öğrenebileceksiniz. Bu eğitimi tamamlamanızın ardından 2019’un en önemli e-ticaret gelişmesi olan Dropshipping ile siz de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yeni nesil stoksuz e-ticaret fırsatlarından yararlanmak için geç kalmayın. Devir internet devri artık siz de evinizde sıcak yatağınızda uyurken bile para kazanabilirsiniz. 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları için bizi takip etmeye devam edin.


Like it? Share with your friends!

0
1 share

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.