0

Kısa Açıklama: Satrancın tarihçesinden başlayarak Satrancın derinliklerine inmek ve bir Satranç oyuncusu olmak için her şey burada!


Yayıncı: CEKA AKADEMİ


Kursun Detaylı Açıklaması:

Satrancın tarihçesinden başlayarak, taşların görevlerini, hamle manevralarını, kısa yoldan matları ve geri kalan tüm profesyonel oyunculuğa dair hamleleri Satranç uzmanı Ata hocamızdan öğrenin. CEKA Akademi bünyesindeki kursumuz Türkiye’nin en geniş kapsamlı ve en profesyonel hazırlanmış Satranç kursudur. Her yaştan Satranç öğrenmek isteyen adaylar için dolu dolu bir içeriğe sahiptir.Eğer sıfırdan Satranç öğrenmek istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi tercih olacağımızı sizlere temin ederiz.


Bu kurs kimler için uygun:
Tüm yaş gruplarına uygun, tamamıyla anlaşılabilecek şekilde profesyonelce hazırlanmıştır.

[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/cekakademisatranckursu/”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.