Sıfırdan Python Eğitimi Seri 2

Bedava Udemy Kursları
Ücretsiz Udemy Kursları


Kısa Açıklama:
Python ile kodlama Eğitimi (Seri – 1 ) Eğitimleri Bitirenler için Uygundur.


Yayıncı:
Selçuk Göktaş


Kursun Detaylı Açıklaması:

Python Başlangıç Seri – 1

Eğitimi bu eğitimin ön gerekliliği olan bir eğitim olup ücretsiz yayın dadır. Lütfen öncelikli olarak seri – 1 eğitimini bitiriniz.

Python Başlangıç Seri – 2

Bu eğitim ile daha farklı değişken tiplerine ve döngülere giriş yapacağız. Dizi şeklinde birbirini takip eden list, tuple, set ve dictionary gibi daha karmaşık yapıları inceleyeceğiz ve konular ile ilgili örnekler yapacağız.

Python Kodlama Eğitimi

Python eğitimlerini ücretsiz olarak yayınlama kararı aldık. Ancak ücretsiz eğitimlerin zaman limiti olduğu için biz bu eğitimleri SERİ şeklinde parça parça yayınlama kararı aldık. Eğitimi izlerken lütfen yorumlarınızı buna göre yapınız. Eğitim sizlere eksik gelebilir. Lütfen önce seri 1 sonra bu eğitime katılım sağlayınız.

Seri şeklinde devam eden eğitimlerimiz vakit bulduğumuz sürece çekilmeye ve yayınlanmaya devam edecektir.


Bu kurs kimler için uygun:

  • Bilgisayar Bilimi
  • Bilgisayar Mühendisi
  • Bilgi Teknolojileri
  • Yazılımcılar
  • Geliştiriciler
Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifikaBize Destek Olun!

Atakan Lafcı

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir