0

Kısa Açıklama:
En Etkili Kodlama Dillerinden Biri Olan Python ÜCRETSİZ Eğitim Serisine Başlıyoruz.


Yayıncı:
Selçuk Göktaş


Kursun Detaylı Açıklaması:

Python eğitimi 2 saatlik bir sürede anlatılamayacağı için eğitimi SERİ 1 ile başlatarak devam eden seriler şeklinde yayınlamayı planlıyorum.  Eğitimlerin devamı için duyuruları takip edebilirsiniz.

Devam eden serileri en kısa zamanda çekimlerini tamamlayarak paylaşmayı planlıyorum.

Python iş bulma konusunda en çok aranan yetenekler arasına girmiş bulunmaktadır. Bu konuda ücretsiz çok fazla kaynak olduğunu düşünmediğim için ücretsiz olarak bu eğitim serisini yayınlama kararı aldım. Umarım faydasını görürsünüz.

Şimdiden hayırlı olsun. Başarılar

Selçuk GÖKTAŞ

Everything is Online


Bu kurs kimler için uygun:

  • Yazılım Mühendisleri
  • Bilgisayar Mühendisleri
  • Yazılım ve Kodlama Bölümü Öğrencileri


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.