Sıfırdan Gelişmiş Blog Scripti Kodluyoruz

Bedava Udemy Kursları


Kısa Açıklama: Bu kurs ile gelişmiş bir blog scripti kodlayacaksınız. Hatta diğer projelerde kullanabileceğiniz bilgiler öğreneceksiniz


Yayıncı: Mustafa Kartal


Kursun Detaylı Açıklaması:

Selamun aleyküm arkadaşlar.

Öncelikle videolar bir sıkıntı olursa, kurslarımda eksik gördüğünüz bir yer olursa özelden yazmayı ve önerilerinizi de lütfen özelden yazmayı unutmayın.

Sizden bir blog sitesi istendiğinde bu eğitim serisini izleyerek gelişmiş bir blog sitesi kodlayabilirsiniz.

Bu eğitim html, css ve php öğrenmiş fakat php ile bir proje geliştirmemiş kişiler için faydalı olacaktır. Şimdiden kolay gelsin diyorum.

Eğitmen Mustafa Kartal

Kodlamak = Hayaller

Hayallerinizden Vazgeçmeyin!


Bu kurs kimler için uygun:


Sıfırdan web projeleri kodlamak isteyenler için.

[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/sifirdan-gelismis-blog-scripti-kodluyoruz/”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifikaBize Destek Olun!

Atakan Lafcı

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir