0

Kısa Açıklama: Bir JavaScript etkinlik takvimi. Özelleştirilebilir ve açık kaynak.


Yayıncı: :FEYZULLAH YILDIZ


Kursun Detaylı Açıklaması:

FullCalendar, etkinlikleri görüntülemek için mükemmeldir, ancak etkinlik içeriği yönetimi için tam bir çözüm değildir. Bir etkinliği farklı bir zaman / güne sürüklemenin ötesinde, bir etkinliğin adını veya diğer ilgili verileri değiştiremezsiniz. Bu işlevi FullCalendar’ın etkinlik kancalarıyla eklemek size kalmıştır.

Bu dersimizde FullCalendar eklentisinin bize sunmadığı özellikleri nasıl geliştirip kullanacağımızı öğreneceğiz. Örneğin etkinlik güncelleme, Etkinlik sıralama gibi olayları yapacağız.

Eğitim güncellenmeye devam edecektir. Eğer eklenmesini istediğiniz bir konu var ise lütfen yorumlarda veya sorularda belirtiniz.

Vereceğim derslerimde herhangi bir kodlama eğitimine sahip olmanız gerekmiyor. Düzenli bir çalışma ile bu alanda kendinizi geliştirip projelerde yer alabilirsiniz.

Derslerde görüşmek üzere!


 


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.