Sifir Bilgi ile Web Sitesi Yapmak, Domain ve Hosting Almak

Bedava Udemy Kursları


Kısa Açıklama: Domain almak hosting almak wordpres sistemini kurmak ve ilk yayın ile ilgili


Yayıncı: Metin karanfil


Kursun Detaylı Açıklaması:

hep beraber öğreneceğiz. Teknolojiye azda olsa ilgi duyup da bir web sitesi nasıl hazırlanır diye merak etmeyen yoktur sanırım. Websiteleri bildiğiniz gibi İnsanların yada kuruluşların ulusal ve global düzeyde diğer insanlar yada kurumlarla sosyal yada ticari iletişimler kurmak maksadıyla dünya çapında bir iletişim ağı olan internet üzerinde oluşturdukları sanal merkezlerdir. Bu merkez dünyanın en büyük bankasına ait olabileceği gibi yemek yapmaktan hoşlanan bir ev hanımına da ait olabilir. Sözünü ettiğimiz bir banka websitesi yaptırmak ve yönetmek için yüzbinlerce TL harcasada siz birkaç yüz TL ye kendi websitenizi oluşturabilirsiniz. Sistem mantığı hepsinde aynı sistem söz konusudur.
Bu kurs kimler için uygun:
Web sitesi yapmayı öğrenmek isteyen herkes

[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/sifir-bilgi-ile-web-sitesi-yapmak-domain-ve-hosting-almak/”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifikaBize Destek Olun!

Atakan Lafcı

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir