0

Kısa Açıklama: Shopify ile sıfırdan E-ticaret mağazası kurabilir ve Shopify paneline hakim olabilirsiniz.


Yayıncı: Shop Destek


Kursun Detaylı Açıklaması:

Shopify ile sıfırdan e-ticaret mağazası kurmak istiyor ve bilgi arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. Bu eğitim serisinde Shopify genel ayarlarından, tema düzenlemeye kadar birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mağazanıza yeni bir tema eklemeyi, sayfalar eklemeyi ve ana sayfanızı tasarlamayı öğreneceksiniz.

Bu bilgiler ışığında kendi mağazanız için gereken bilgileri kullanabilir veya işletme ve firmalara Shopify hizmetleri sunarak gelir elde edebilirsiniz.


Bu kurs kimler için uygun:
Shopify ile E-ticaret mağazası kurmak isteyen kişiler
Shopify mağazasına sahip ve bazı konularda bilgi almak isteyen kişiler
Shopify hizmetleri sunmak ve gelir elde etmek isteyen kişiler
Daha önceden E-ticaret mağazası kurmamış ve sıfırdan başlayanlar

[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/shopify-egitimi/”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.