SellerRunning ile Amazon Dropshipping Eğitimi (Udemy Ücretsiz Kurslar)

Bedava Udemy Kursları
udemy ücretsiz kurslar


Kısa Açıklama:
SellerRunning kullanarak Amazon satış mağazalarınızı kolayca yönetin. Amazon’ da dropshipping hiç bu kadar kolay olmadı.


Yayıncı:
Adem AKTEPE


Kursun Detaylı Açıklaması:

SellerRunning, Amazon’da dropshipping yapanlar için geliştirilmiş, satışa başlamak ve işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan tüm araçları bir arada bulunduran bir servistir.

Sahip olduğu gelişmiş arayüzü sayesinde mağazalarınızı kusursuz ve otomatik bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Ayrıca buluta bağlı çalışan Chrome eklentisi ile ürünlerinizin kolayca ve hızlıca taramasına ve doğrudan mağazanıza eklemenize olanak tanır. Bunun için herhangi bir dosya indirmeniz veya Amazon’a bir dosya yüklemeniz gerekmez.

SellerRunning kullanarak Amazon satış mağazanızı kolayca yönetin.  Tüm detaylarıyla SellerRunning kullanımını bu kurs ile öğrenebilirsiniz.


Bu kurs kimler için uygun:

  • Amazon’da dropshipping yapmak isteyenler
  • SellerRunning kullanmak isteyenler
  • Amazon mağazalarında satış yapmak isteyenler
Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifikaBize Destek Olun!

Atakan Lafcı

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir