0

Kısa Açıklama: PyTorch kütüphanesi ile Derin Öğrenme Projeleri Oluşturma


Yayıncı: Enes Polat


Kursun Detaylı Açıklaması:

Facebook tarafından geliştirilen PyTorch kütüphanesi en temel seviyeden başlayarak projeler ile örneklendirilerek bilgilerinize sunulmuştur. Kursun içeriği temel olarak aşağıda paylaşılmıştır:

1. Kurulum

2. Numpy Kütüphanesi

3. Pandas Kütüphanesi

4. PyTorch Temelleri

5. Makine Öğrenmesi

6. Yapay Sinir Ağları-Örnek Proje

7. Evrişimsel Sinir Ağları -Örnek Proje

8.Doğal Dil İşleme – Örnek Proje

Videolarda anlatılan uygulamalar ve ek dosyalar paylaşılmıştır. Ödev ve quizler eklenecektir.Katılımcıların yorum ve önerileri doğrultusunda ilave video dersleri hazırlanmaktadır.


[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/pytorch-ile-derin-ogrenme/?couponCode=EGITIM.BUGRAAYAN.COM”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.