0

Kısa Açıklama:
Sıfırdan Python Veri Bilimcisi olmak için ilk adım. Hem teori hem de pratik kısmını 85’e yakın alıştırmayla öğrenin.


Yayıncı:
Tarık Şahin,Berk Hakbilen


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu kursta sıfırdan Python Veri Bilimcisi olmak için ilk adımı atacaksınız. Veri bilimcisi olmak için gerekli olan teorik ve pratik bilgileri 85’e yakın alıştırma ile kolayca öğreneceksiniz. Python ve kütüphanelerinin veri analizinde ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu, getirdiği muazzam kariyer imkanlarını, neden böylesi popüler bir dil olduğunu öğreneceksiniz. Verileri nasıl elde ederiz, ayıklama işlemleri nasıl yaparız ve verilerimizden nasıl muazzam görseller oluşturarak çeşitli çıkarımlarda bulunabiliriz gibi soruların yanıtlarını birlikte bulacağız.


Bu kurs kimler için uygun:

  • Bu kurs veri bilimine python ile giriş yapmak isteyen herkes içindir. İsterseniz sıfırdan başlayın, isterseniz programlama ve veri bilimi alt yapınız olsun, hiç önemli değil.
  • Bu kurs başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar her kesime hitap etmektedir.


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.