0

Kısa Açıklama: Python ile Nesne Yönelimli Programlama Başlangıçtan İleri Seviyeye


Yayıncı: Mustafa Ünlü


Kursun Detaylı Açıklaması:

Herkese merhaba ben Mustafa Ünlü. Çeşitli videolarımı youtube üzerinden paylaşmaktayım dilerseniz “Kendi Çapında Mühendis” olarak aratarak bulabilirsiniz. Konya Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği A.B.D. Master öğrencisiyim. Python serisine başladığım bu video’da, python nesneye yönelik programlama yapılarının konusunu anlattım ve uygulamalarını gösterdim. Bu python kursunu, sizi python dilinde yeni başlayandan profesyonele götürmek için tasarladım. Python hakkında bilmeniz gereken her şeyi size öğretmek için elimden geleni yapacağım. Önceden bilgi sahibi olmayan ve yeni başlayanlar için mükemmel bir python öğreticisidir. İyi seyirler.


Bu kurs kimler için uygun:

Başlangıç Düzeyi Python Öğrenme Meraklıları
Python ile Nesne Yönelimli Programlama öğrenmek isteyenler


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.