0

Kısa Açıklama: PHP HTML MySQ Kullanarak Mükemmel Projeler Geliştiriyoruz Toplam 10 Profesyonel Site Yapımı Hosting Hizmeti Hediyeli !


Yayıncı: Ahmet Terkir


Kursun Detaylı Açıklaması:

 • Tüm Detaylar Web Sitemde

  Kursu Bitiren İlk 10 Öğrencimize ÜCRETSİZ HOSTİNG! Kampanyamız Mevcuttur !
  Toplamda 3 GB Disk Alanı Ve 10 Adet MySQL Tablo ve daha nice özelliklerle beraber fiyatı 150 ₺ olan hosting hizmeti kursu tamamlayıp sertifikasını alan ilk 10 arkadaşımıza hediye edilecektir.

  PHP ile harikalar mı yaratmak istiyorsunuz?

  E-Ticaret’e mi atılmak istiyorsunuz?

  PHP becerilerinizi artırmanız mı gerekiyor?

  Udemy’nin en kapsamlı web programlam kursuna hoşgeldiniz. Programlama temellerinden ileri seviye web programlama konsunda sende aramıza katılarak harika projeler geliştirebilirsiniz. Öyleyse hemen kursumuza kayıt olun ve aramıza katılın.

  “Bilgi Paylaştıkça Çoğalır”

  Temel eğitimi bitirdikten sonra HTML HTML 5 CSS ve Temel Seviye JavaScript ile projeler geliştireceğiz.

  • Kursumsal Web Sitesi Çalışması
   Spor Salonu Web Sitesi Çalışması
  • Kişisel Portfolyo Web Sitesi Çalışması
  • Restaurant Web Sitesi Çalışması
  • Halı Saha Web Sitesi Çalışması

  Cep Telefonu Teknik Servis Web Sitesi Çalışması

  Ve daha nice web sitesi çalışmasını sizlerle beraber ele alacak ve üreteceğiz.

  Hemen örnek videolara göz atarak sizlerde kursumuza kayıt olmaya başlayabilirsiniz.

  Kurs her dakika içerik eklenerek güncellenmekte ve her dakika sizler için bir şeyler üretmeye çalışmaktayım.; bu nedenle, kursun tamamını ele alsanız bile, bir sonraki girişinizde her zaman daha fazla olacaktır.Ömürlük bir kurs istiyorsanız hemen kursumuza kayıt olabilirsiniz.

  PHP Nedir?

  PHP, betik bir programlama dilidir, ve internet için yaratılmıştır. HTML içerisine gömülebilme özelliğine sahiptir. Geniş bir kullanıcı kitlesi vardır. Windows, Linux ya da diğer programlardan bağımsız olarak çalışabilir. HTML’de kod oluşturmak için pek çok kod yazmaktansa, tek bir PHP kodu yazarak HTML içine gömebilirsiniz.


[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/projelere-doyamayacaksiniz-php-pdo-html-html5-css-js/?couponCode=YAZILIMCIGENC”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.